LEGO® NINJAGO ™ 70634 Nya - Majsterka Spinjitzu

−11 %
Na sklade
10,16 € 8,98 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1109272

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Preukáž svoje Spinjitzu schopnosti s Nyou! Vlož Vodného nindžu s jej hviezdicami do kapsule, pripoj ju ku spinneru a zatiahni za lanko. Roztoč spinner a nauč sa úžasné triky ako napríklad Zen. Vytváraj vlastné Spinjitzu výzvy a súper so svojimi kamarátmi o to, kto sa stane neprekonateľným majstrom Spinjitzu!

Postav spinner, zatiahni za lanko a vtrhni do víru bitky s Nyou!

Roztoč nekončiacu parádu spolu s Nyou - Majsterkou Spinjitzu a jej spinnerom. Súprava okrem spinnera obsahuje držadlo z kociek LEGO®, kapsulu pre minifigúrku, roztáčecí lanko, stojan na zbrane a minifigúrku Nyi.

Buď naozajstným nindžom a nauč sa Spinjitzu triky so súpravou Nya - Majsterka Spinjitzu od LEGO® NINJAGO®, ktorá obsahuje Spinjitzu spinner so skladacím držadlom z kociek LEGO, kapsulu pre minifigúrku a roztáčacie lanko. Trénuj rôzne techniky, a ešte náročnejšie zručnosti, pre ktoré môžeš ako prekážku použiť stojan na zbrane, ktorý je súčasťou súpravy. Súper s kamarátmi a využi svoje okolie k tomu, aby si vytvoril bezpočet zábavných Spinjitzu výziev.

 

Špecifikácia:

  • Súčasťou je minifigúrka Nyi.
  • Obsahuje Spinjitzu spinner so skladacím držadlom z kociek LEGO®, kapsulu pre minifigúrku, roztáčacie lanko, stojan na zbrane s kopijou a 2 Nyine hviezdice.
  • Nauč sa triky ako Palm spin, obkrúženie, Zen, Veľký skok, Drift, Knokaut a ďalšie skvelé Spinjitzu pohyby.
  • Roztoč si svoje vlastné fantastické výzvy a súťaž s kamarátmi.
  • Ďalšie Spinjitzu triky a inšpirujúce videá nájdeš na webe.
  • Kombinuj s ďalšími súpravami Spinner z radu Majstrov Spinjitzu a zmeraj svoje sily v súboji nindža vs. nindža - Lloyd 70628, Kai 70633, Jay 70635, Zane 70636 a Cole 70637.
  • Táto stavebnica je vhodná pre deti od 6 do 14 rokov.
  • Spinjitzu spinner (bez roztáčacieho lanka) meria cez 14 cm na výšku, 8 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.
  • Stojan na zbrane meria cez 4 cm na výšku, 8 cm na šírku a menej ako 2 cm do hĺbky.

Vlastnosti

Kód 6212718
Určenie Chlapčenské
Farba Farebná
Vek od 6 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.