LEGO® Star Wars ™ 75157 Captain Rex’s AT-TE (AT-TE kapitána Rexa)

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
121,05 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 901607

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Inkvizítor Impéria Piaty brat a jeho pomocný Stormtrooper sa snaží nastúpiť do upraveného AT-TE kapitána Rexa a prevziať nad ním kontrolu! Možno nie je toto staré AT-TE príliš krásne na pohľad, ale má žeriavy, rebríky a vo vrchnej časti tiež zbraň! Pomôž Rexovi a jeho klonovaným kamarátom, veliteľovi Gregorovi a veliteľovi Wolffemu, odrážať vojakov Impéria tak dlho, ako to len bude potrebné. Zažeň jednotky Impéria v AT-TE kapitána Rexa! Zabráň Inkvizítori Piatemu bratovi Impéria nastúpiť do AT-TE kapitána Rexa s pohyblivými nohami, žeriavy, rebríky, pružinovým vystreľovací a otváracími panelmi, navyše 5 minifigúriek. Pomôž kapitánovi Rexovi zastaviť Inkvizítora Piateho brata Impéria a jeho pomocného Stormtrooper, než sa zmocní jeho upraveného útočného stroja AT-TE. Ako si mohol vidieť v animovanom televíznom seriáli Star Wars Povstalci, tento úžasný mobilný domov pre Rexa a jeho klonované spoločníkmi, veliteľa Gregora a veliteľa Wolffa, obsahuje žeriavy, rebríky, pancierové panely, vrchná zbraň s pružinovým vystreľovací, rovnako tak aj otváraciu zadnú časť a zadné dvere.

  • Táto sada obsahuje 5 minifigúriek.
  • Obsahuje 5 minifigúrok: Kapitána Rexa, veliteľa Gregora, veliteľa Wolffa, Inkvizítora Piateho brata Impéria a Stormtrooper.
  • Obsahuje otáčací zbraň vo vrchnej časti vozidla s pružinovým vystreľovací a muníciou navyše, 2 žeriavy, 4 rebríky, pohyblivé nohy, otváracia kokpit s priestorom pre minifigúrku, otváracia sekcii v zadnej vrchnej časti, otváracie zadné vstupné dvere sa 3 klony a vstavanou zdvíhacie rukoväť.
  • Otáčaj zbraní a strieľaj z pružinového vystreľovací, aby si zahnal Piateho brata a Stormtrooper!
  • Sklop zadné dvere pre jednoduchší prístup dovnútra.
  • Medzi zbraňami nájdeš 2 blastermi, 2 blasterové pušky a svetelný meč Piateho brata.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 9 do 14 rokov. 972 dielikov.
  • Vytváraj si svoje vlastné dobrodružstvo na motívy animovaného televízneho seriálu Star Wars Povstalci.
  • Stroj AT-TE kapitána Rexa meria cez 20 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 25 cm na šírku.

Vlastnosti

Kód 75157
Rozprávkový hrdina Star Wars
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 972 ks
Vek od 9 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.