LEGO® Star Wars ™ 75169 Súboj na Naboo ™

Na sklade
26,49 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 982265

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Bojuj pri jadre generátora!

Majster Qui-Gon sa dostal Darth Maula do úzkych pri generátore energie na planéte Naboo, ale potrebuje tvoju pomoc, ak ho má poraziť! Bojuj so svetelnými mečmi, a ak spadneš do jadra generátora, aktivuj katapult a skoč opäť späť. Pokiaľ bude Maul príliš silný, zatiahni za páku, ktorá otvorí laserové dvere a Obi-Wan sa tak bude môcť pripojiť k boju! Kto vyhrá tento epický súboj? To záleží na tebe ... Súčasťou sú tri minifigúrky: Qui-Gon Jinn, Obi-Wan Kenobi a Darth Maul.

  • Obsahuje otváracie laserové dvere, funkciu katapultovania minifigúrky v jadre generátora a otváracia očistná komnata so snímateľným "plazmovým" dielkom.
  • Medzi zbraňami nájdeš Qui-Gonov zelený svetelný meč, Obi-Wanov modrý svetelný meč a Darth Maulov svetelný meč s dvoma čepeľami.
  • Prehrávaj si akciou nabitej scény zo Star Wars: Epizódy I Skrytá hrozba.
  • Táto súprava ponúka zážitok z hrania a stavania vhodný pre deti od 7do 12 rokov.
  • Meria cez 13 cm na výšku, 19 cm na šírku a 11 cm do hĺbky.

 

Vlastnosti

Kód 75169
Určenie Chlapčenské
Rozprávkový hrdina Star Wars
Počet dielikov 208 ks
Vek od 7 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.