LEGO® Star Wars Vesmírna loď Arrowhead

Doprava zadarmo −18 %
Na sklade
Doprava zadarmo
99,99 € 81,78 € pri nákupe 1 ks
27,26 € za kus

Náš kód: 1040246

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pokračuj v úlohách v hlbokom vesmíre na lodi Arrowhead! Zdvihni vrchnú časť a zoskoč spolu so Zanderom, Kordi, Quarrie a R0-GR do kokpitu. Skontroluj napájací kryštál so servisným vozíkom a potom už hurá ku hviezdam! Ak stretneš imperiálnu loď, vystreľ rakety alebo odisti baranidlo a pošli ho roztočené do vesmíru!

- Súčasťou sú štyri minifigúrky: Zander, Kordi, Quarrie a Stormtrooper, navyše figúrka R0-GR. - Loď obsahuje zdvíhací kabínový priestor s miestom pre tri minifigúrky a R0-GR, priehľadnú otváraciu kopulu s oddeliteľným lodným kryštálovým zdrojom energie, dva pružinové vystreľovače a pôsobivé výklopné baranidlo. - Súčasťou je ďalej servisný vozík s nástrojmi a náhradné munície. - Medzi zbraňami nájdete dve pištole s hákom a dve blasterové pištole. - Medzi doplnkami nájdete hasák a kotúčovú pílu. - Arrowhead meria cez 7 cm na výšku, 51 cm na dĺžku a 24 cm na šírku. - Servisný vozík meria cez 5 cm na dĺžku a 3 cm na šírku, a takmer 2 cm na výšku. - Vhodné pre deti od 8 rokov. - V balení nájdete ** 775 dielikov. **

Vlastnosti

Kód 75186
Rozprávkový hrdina Star Wars
Určenie Detské
Počet dielikov 775 ks
Farba Farebná
Vek od 8 rokov
Vek do 14 rokov
Počet kusov v balení 3

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.