LEGO® Super Heroes 76026 Vyčíňanie Gorily Grodd

−17 %
61,78 € 50,82 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Gorila Grodd pácha hroznú spúšť v Gothame, keď sa snaží dostať svoju rannú dávku banánov! Obrovská gorila skáče po nákladnom aute, debny s banánmi lietajú všetkými smermi a automobil sa pod váhou gorily skoro rozlomí na polovicu. Ponáhľaj sa, aby si s Batmanom zachránil vystrašeného vodiča, na pomoc máš úžasného Batrobota. Odpovedz protiútokom s tromi Super hrdinu LEGO, vystreľ sieť a náboje zo zbraní. Postav sa spolu s Flashom proti siláckej gorile grodd, vyhýbaj sa jej drápom, a kapitánovi Coldovi s jeho ničivou ľadovou zbraňou. Pridaj sa nepozorovane do boja s Wonder Woman v jej neviditeľnom tryskáči s pružinovými raketami, potom pošli Batmana, ktorý skočí z robota za pomoci super skokánika, aby gorilu Grodd premohol!

  • Súčasťou sú 4 minifigúrky s rôznymi zbraňami a doplnkami: Flash, Wonder Woman, Batman a Kapitán Cold, navyše figúrka gorily Grodd
  • 56,5x382x262 mm 

Video: LEGO Super Heroes

Vlastnosti

Kód 76026
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 347 ks
Vek od 6 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.