Doprava zadarmo

LEGO® Super Heroes 76026 Vyčíňanie Gorily Grodd

€ 61.78 € 46.51
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Gorila Grodd pácha hroznú spúšť v Gothame, keď sa snaží dostať svoju rannú dávku banánov! Obrovská gorila skáče po nákladnom aute, debny s banánmi lietajú všetkými smermi a automobil sa pod váhou gorily skoro rozlomí na polovicu. Ponáhľaj sa, aby si s Batmanom zachránil vystrašeného vodiča, na pomoc máš úžasného Batrobota. Odpovedz protiútokom s tromi Super hrdinu LEGO, vystreľ sieť a náboje zo zbraní. Postav sa spolu s Flashom proti siláckej gorile grodd, vyhýbaj sa jej drápom, a kapitánovi Coldovi s jeho ničivou ľadovou zbraňou. Pridaj sa nepozorovane do boja s Wonder Woman v jej neviditeľnom tryskáči s pružinovými raketami, potom pošli Batmana, ktorý skočí z robota za pomoci super skokánika, aby gorilu Grodd premohol!

  • Súčasťou sú 4 minifigúrky s rôznymi zbraňami a doplnkami: Flash, Wonder Woman, Batman a Kapitán Cold, navyše figúrka gorily Grodd
  • 56,5x382x262 mm 

Video: LEGO Super Heroes

Vlastnosti

Kód: 76026
Počet dielikov: 347 ks
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.