LEGO® Super Heroes 76051 Confidential Captain America Movie 2

73,37 € 72,34 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Spoj svoje sily s Kapitánom America, Scarlet Witch, Ant-Manom a Agentom 13 a pomôž Winter Soldier utiecť v stíhačke Quinjet. Vyhni sa strelám z vystreľovacieho vojnového stroja. Vlez do kontrolnej veže vzdušnej prevádzky malým otvorom s Ant-Manom a nechaj vybuchnúť krabice pred vežou. Zatiahni za páku v kancelárii na druhom poschodí a vyhoď do vzduchu steny. Vyhoď do povetria vozík s batožinou, aby sa kufre rozleteli po okolí, potom premeň Ant-Mana na obrovského človeka a stretnite sa s Iron Manom! Rozlož krídla stíhačky Quinjet ku vzlietnutie a vysuň skryté vystreľovače. Zhoď lano Kapitánovi America a odleť preč!

  • Obsahuje 6 minifigúrok: Kapitána Amerike, Winter Soldier, Scarlet Witch, Iron Mana, Vojnový stroj a Agenta 13, navyše mikrofigurky Ant-Mana a zostaviteľnú figúrku obrovského Giant Mana.
  • Kontrolná veža letovej prevádzky obsahuje vizuálnu kontrolnú miestnosť s otáčacou stoličkou, kanceláriu v druhom poschodí s obrazovkou, s otváracími skrinkami a funkcií výbušné steny, miestnosť na prvom poschodí s otváracími posuvnými dverami a funkciou vybuchujúcich krabíc, ktorá sa dá aktivovať natlačením mikrofigurky Ant-Mana do malinkej dierky v stene, navyše doplnkový plot.
  • Stlač tlačidlo na Quinjetu a odkry tak skryté vystreľovače v spodnej časti. Quinjet tiež obsahuje dvojitý otvárací kokpit, rozkladacie krídla pre letový a pristávacie mód a otváracií zadný poklop s lanom, ktorého sa môže chytiť minifigúrka.
  • Aktivuj výbušnú funkciu na prívese vozíka na batožinu a vyhoď 3 kufre do vzduchu!
  • Vezmi minifigúrku do ruky figúrky Giant Mana, ktorá obsahuje pohyblivú hlavu, ruky a nohy.
  • Medzi zbraňami nájdeš pušku Winter Soldier, vystrelovač na efódu a obušok vojnového stroja.
  • Medzi doplnkami nájdeš štít Kapitána America, kocky moci Scarlet Witch a Iron Manovi prvky moci, ktoré má na rukách.
  • Obsahuje tiež komiks!
  • Veža letovej kontroly meria cez 27 cm na výšku, 23 cm na šírku a 8 cm do hĺbky.
  • Stíhačka Quinjet meria cez 9 cm na výšku, 20 cm na dĺžku, 31 cm na šír

Vlastnosti

Kód 76051
Rozprávkový hrdina Avengers
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 807 ks
Vek od 8 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.