LEGO® Super Heroes 76054 Batman ™: Scarecrow ™ Úroda strachu

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
58,55 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 901611

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Batman ™ s plynovou maskou a Blue Beetle ™ uháňajú v Batcopteru, aby pomohli vystrašenému farmári. Rozstrieľajte kombajn pred tým, než rozseká traktor - ale daj si pozor na Scarecrowovy vystreľovací plynu strachu! Zaži vzdušný súboj medzi Blue Beetle a zostrel Killer Moth z oblohy! Zastav zločinca, než zajmú farmára do nádrže plynu strachu v kombajnu a rozšíri strach do zvyšku Gotham City. Pomôž Batmanovi zachrániť farmára pred Scarecrow a Killer Moth! Vysuniete a strieľaj z vysúvacích vystreľovacie Batcopteru, aby si porazil Scarecrow a zachránil farmára, ktorý premáva vo svojom traktore, pred tým, než ho zajmú a dajú do nádrže s plynom strachu, ktorá je na kombajnu. Obsahuje 5 minifigúriek. Zastav Scarecrow a Killer Moth, ktorí rozsievajú strach na okraji Gotham City, pomocou Batcopteru Batmana s plynovou maskou, ktorý obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, 4 vysúvací vystreľovací a 6 rotorov s točiacimi sa vrtuľami. Spoj svoje sily s Blue Beetle vo vzdušnom súboji, aby ste ochránili farmára, ktorý práve jede vo svojom traktora. Vyhni sa točiace sa radlicu kombajnu a odpojitelnému vystreľovacie plynu strachu, a zabráň zloduchom, aby nevinného farmára neuväznili v nádrži na plyn strachu.

 • Obsahuje 5 minifigúrok: Batmana s plynovou maskou, Blue Beetle, Scarecrow, Killer Moth a farmára.
 • Súčasťou je Batmanov Batcopter, Scarecrowův kombajn a farmárov traktor.
 • Batcopter obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, 4 vysúvací vystreľovací a rotor sa 6 otáčajúcimi sa vrtuľami.
 • Scarecrowův kombajn má otáčajúce sa radlicu, otváracia priehľadnú zelenú nádrž na plyn strachu, do ktorej sa zloduchovia snažia zavrieť nebohého farmára, a odpojiteľný vystrelovač plynu strachu.
 • Farmářůvtraktor obsahuje volant a výfuk.
 • Medzi zbraňami nájdeš Batarang Batmana s plynovou maskou, Scarecrowovy vidly a strelnú zbraň Killer Moth.
 • Medzi doplnkami nájdeš Batmanovho plynovú masku a plášť, Scarecrowův klobúk, silový prvok Blue Beetle a masku Killer Moth.
 • Obsahuje tiež komiks! • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 7 do 14 rokov.
 • Batcopter meria cez 10 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 24 cm na šírku.
 • Scarecrowův kombajn meria cez 8 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 13 cmna šírku.
 • Traktor meria cez 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.

 

 

Vlastnosti

Kód 76054
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 563 ks
Vek od 7 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.