LEGO® Super Heroes 76083 Pozor na Vulture

−22 %
39,99 € 30,87 € pri nákupe 1 ks
7,72 € za kus
Vypredané

Náš kód: 1040248

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Stav najvyššej núdze! Zavolaj Spider-Manovi a potom spolu s ním as Iron Manom stíhej Shockerovu dodávku. Vyhni sa rýchlemu vystreľovací z dodávky a opätujte paľbu pomocou Spider-Manových power blastov. Ale daj pozor na Vulture, rúti sa sem a pália z vystreľovacie na svojich mocných krídlach. Vrhni sa do bitky s Iron Manovými nožnými tryskami a prekvap Shocker skokom na jeho dodávku na Spider-Manovom Pavučinový lane. Dokážeš zajať tieto dva nebezpečné zločincov a navrátiť ukradnuté techno vajce?

Obsahuje 4 minifigúrky: Spider-Man, Vulture, Iron Man a Shocker.

Shockerovu dodávku je možné pre ľahšie hranie otvoriť. Súčasťou je nastaviteľný 6ranný rýchlo-vystrelovač, 2 otváracia debny (jedna sa sestavitelným ukradnutým techno vajcom a druhá s muníciou) a zostaviteľná puška, navyše kabína vodiča s miestom pre minifigúrku a zdvíhacie strechou.

  • Vulturova krídla sa dajú pripojiť k minifigúrke Vulture a sú vybavené dvoma odpojitelnými vystreľovacie (ktoré môže tiež držať minifigúrka).
  • Medzi zbraňami nájdete tri Spider-Manovi power blasty a dve Shockerovy mocné päste.
  • Medzi doplnkami nájdete Spider-Manov chytrý telefón, pavučinu, pavučinovej vlákno a Iron Manovi trysky na nohy a ruky.
  • Dodávka meria cez 7 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Vulturova krídla meria cez 7 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 2,5 cm na šírku.
  • Vhodné pre deti od 7 do 14 rokov.

Vlastnosti

Kód 76083
Rozprávkový hrdina Spiderman
Určenie Detské
Počet dielikov 375 ks
Farba Farebná
Vek od 7 rokov
Vek do 14 rokov
Počet kusov v balení 4

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.