LEGO® Star Wars 75074 TM snowspeederu ™

€ 9.96 € 9.22
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Preháňajte sa po ľadovej planéte Hoth s agilným snowspeederu LEGO Star Wars. Táto miniatúrna verzia super mrštného útočného lietadla Republiky je dokonalá pre mini bitky a obsahuje úžasné detaily, ako dve vystreľovacie rakety a dokonca aj mini kokpit pre pilota. Naštartuj a priprav sa sňať nejaké AT-AT! Obsahuje pilota snowspeederu s Blaster.

Stavebnice Lego je ideálny hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je vo kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

  • stavebnice pre deti napomáha k rozvoju detskej predstavivosti a fantázie
  • podporuje rozpoznávanie tvarov a farieb
  • zlepšuje jemnú detskú motoriku
  • prináša Vašim najmenším dlhé hodiny nekončiacej zábavy


Súčasťou sú aj 2 mini figúrky s rôznymi zbraňami a doplnky: Jay a Chop.

Vlastnosti

Kód: 75074
Určenia: Detské
Rozprávkový hrdina: Star Wars
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.