EP Line SPIDERMAN EDT 30 ml

€ 10.00 € 9.05
Tovar máme skladom!

Popis

EP Line Ultimate Spiderman je toaletná voda pre deti, respektíve pre mladých chlapcov, ktorých hlavným animovaným hrdinom je Spiderman. Kvalitná komiksová séria, ktorá prichádza s nápaditými a jemnými tónmi, ktoré svojou ľahkou intenzitou pobavia a zahrejú. Esencia, s ktorou prichádza tá skutočná zábava.

Toaletná voda pre deti EP Line Ultimate Spiderman skĺbi napätie, adrenalín a dobrodružstvo. Faktory, ktoré zaujmú predovšetkým chlapčenské pokolenia. Nadeľte svojim najmenším oslňujúcu a príjemnú kompozíciu. Vonný klenot, ktorá má v normálnom detskom svete veľmi široké upotrebenie.

Spiderman je samozrejme neoddeliteľnou súčasťou flakónika toaletnej vody EP Line Ultimate Spiderman. Hraví chlapci tak majú svojho obľúbenca priamo na očiach a jeho vôňu na dosah svojho tela. Pravý malý hrdina sa rodí ešte len v kombinácii s prenikavou a kvetinovou vôňou, ktorú nemožno prehliadnuť.

Vlastnosti

Kód: 6057
Určenia: Chlapčenské
Rozprávkový hrdina: Spiderman
Vek od: 3 rokov
Vek do: 10 rokov

Značka EP Line

Značka EP Line vznikla v roku 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Medzi hlavné ciele patrí starostlivý výber hračiek, rozumná cena, skvelá kvalita a predovšetkým zábava pre všetky deti.