EP Line SPIDERMAN EDT 30 ml

10,00 € 9,05 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

EP Line Ultimate Spiderman je toaletná voda pre deti, respektíve pre mladých chlapcov, ktorých hlavným animovaným hrdinom je Spiderman. Kvalitná komiksová séria, ktorá prichádza s nápaditými a jemnými tónmi, ktoré svojou ľahkou intenzitou pobavia a zahrejú. Esencia, s ktorou prichádza tá skutočná zábava.

Toaletná voda pre deti EP Line Ultimate Spiderman skĺbi napätie, adrenalín a dobrodružstvo. Faktory, ktoré zaujmú predovšetkým chlapčenské pokolenia. Nadeľte svojim najmenším oslňujúcu a príjemnú kompozíciu. Vonný klenot, ktorá má v normálnom detskom svete veľmi široké upotrebenie.

Spiderman je samozrejme neoddeliteľnou súčasťou flakónika toaletnej vody EP Line Ultimate Spiderman. Hraví chlapci tak majú svojho obľúbenca priamo na očiach a jeho vôňu na dosah svojho tela. Pravý malý hrdina sa rodí ešte len v kombinácii s prenikavou a kvetinovou vôňou, ktorú nemožno prehliadnuť.

Vlastnosti

Kód 6057
Určenie Chlapčenské
Rozprávkový hrdina Spiderman
Vek od 3 rokov
Vek do 10 rokov

Značka EP Line

EP Line Značka EP Line vznikla v roku 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Medzi hlavné ciele patrí starostlivý výber hračiek, rozumná cena, skvelá kvalita a predovšetkým zábava pre všetky deti.