HiPP Cestoviny s lososom, brokolicou a smotanou 6x250g

Na sklade
15,27 € 14,18 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

HiPP Cestoviny s lososom, brokolicou a smotanou

250 g, od uk. 14 mesiace

V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji, k tomu je potrebné prihliadnu aj pri zostavovaní jedálnička. Detská HiPP menu obsahujú väčšie kúsky a ľahko stráviteľné mäso. V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky. My v Hipp to vieme, a preto: Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizovaná hnojivá. Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná. Spracovávame ju šetrne, aby si uchovala dôležité živiny a vitamíny. Zodpovedne pristupujeme tiež na rybolov. Morské ryby pochádzajú z pobrežného rybolovu, ktorého stanovište sa nachádzajú vo vybraných regiónoch, nepodílíme sa tak na nadmernom rybolove v oceánoch.

  • Obsahuje kúsky - dôležité pre učenie hryzenie a žuvanie.
  • Mäso z morských rýb.
  • JÓD pre funkciu štítnej žľazy.
  • Omega-3 mastné kyseliny z repkového oleja - pre vývoj mozgu a nervových buniek.
  • So zníženým obsahom soli.
  • Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu - podľa zákona.

Zloženie: zelenina * 32% (mrkva * 20%, brokolica * 10%, cibuľa *), voda, varené cestoviny v tvare mušlí * (múka z tvrdej PŠENICE, vaječný bielok) 17%, LOSOS 8%, uvarené mleté rezance * ( múka z tvrdej PŠENICE), SMETANA * 3%, repkový olej * 1,3%, ryžová múka *, citrónová šťava * z koncentrátu, petržlen *, jedlá soľ s jódom.

* Z ekologického poľnohospodárstva

Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadenia pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pre zvláštnu výživu.

Vlastnosti

Kód CZ8624-01
Určenie Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 12 rokov
Počet kusov v balení 6

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.