HiPP Jemné cestoviny s morskou rybou a rajčinami 6x220g

HiPP Slnečná clona do auta
+ Darček zadarmo

HiPP Slnečná clona do auta

+ Darček −36 %
Na sklade
15,93 € 10,15 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

HiPP Cestoviny s morskou rybou a rajčinami

6x220 g, od uk. 1. roka

Obsahuje kúsky - dôležité pre učenie hryzenie a žvýkání.V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji, k tomu je potrebné prihliadnu aj pri zostavovaní jedálnička. Detská HiPP menu obsahujú väčšie kúsky a ľahko stráviteľné mäso. V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky. My v Hipp to vieme, a preto: Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizovaná hnojivá. Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná. Spracovávame ju šetrne, aby si uchovala dôležité živiny a vitamíny. Zodpovedne pristupujeme tiež na rybolov. Morské ryby pochádzajú z pobrežného rybolovu, ktorého stanovište sa nachádzajú vo vybraných regiónoch, nepodílíme sa tak na nadmernom rybolove v oceánoch.

  • Mäso z morských rýb.
  • JÓD pre funkciu štítnej žľazy.
  • Omega-3 mastné kyseliny z repkového oleja - pre vývoj mozgu a nervových buniek.
  • So zníženým obsahom soli.
  • Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu - podľa zákona.

Zloženie: zelenina * 33% (paradajky * 17%, mrkva *, pór *, zeler *, cibuľa *), voda, varené cestoviny * (múka z tvrdej pšenice) 23%, ryba (treska, morská šťuka) 10%, smotana *, repkový olej * 1,5%, pšeničná múka *, ryžový škrob *, citrónová šťava * z koncentrátu, jedlá soľ s jódom.

* Z ekologického poľnohospodárstva

Vlastnosti

Kód CZ6823
Určenie Detské
Počet kusov v balení 6
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.