Hami Zeleninové ratatouille s kuraťom, 6 x 250g

Na sklade
10,30 € pri nákupe 1 ks
1,72 € za kus

Náš kód: 491672

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kritická doba, kedy strava môže ovplyvňovať kvalitu života o mnoho desaťročí neskôr, začína už v prenatálnom období a trvá zhruba do troch rokov veku. Vtedy organizmus prechádza najväčšími zmenami, z ktorých mnohé ovplyvní jeho ďalší život. Nejde len o riziko vzniku obezity alebo srdcovo-cievnych ochorení, ale tiež o fungovaní imunitného systému alebo fungovanie mozgu v neskoršom veku.

Batoľacie vek so sebou prináša zmenu v chutiach dieťaťa. Batoľatá sú často vyberavá a znižuje sa im chuť do jedla. Je to úplne normálne a netreba mať obavy. Batoľa toho stále zje ešte výrazne menej ako dospelý - jeho porcia jedla predstavuje približne 1/4 veľkosti porcie pre dospelých.

  • Kompletné jedlo pre batoľatá
  • Vyvážený obsah zeleninovej a mäsovej zložky
  • S nízkym obsahom sodíka (bez pridanej soli)
  • Optimálne množstvo kvalitných bielkovín pre rast svalov
  • Z starostlivo vybraných surovín a bez konzervantov (podľa zákona)

Príkrm je vhodný pre deti od ukončeného 10. mesiaca.

odporúčanie:

Na správnu životosprávu detí má vplyv nielen zloženie stravy, ale aj stravovacie návyky celej rodiny. Nezabúdajte, že Vaše dieťa nie je ešte dospelý človek a nie všetky rodinné jedlá sú pre neho vhodná. Vyskúšajte príkrmy Hami od ukončeného 10. mesiaca, ktoré predstavujú 12 obľúbených receptúr českej a svetovej kuchyne. Pomôžu Vášmu dieťatku pomaly prejsť na domácu stravu. Navyše predstavujú kompletné jedlo pre batoľatá, s vyváženým obsahom zeleninovej a mäsovej zložky a dostatočným príjmom energie na 1 hlavné jedlo denne.

Zloženie v 100 g výrobku:

Ryža 19 g, paradajkový pretlak 17 g, voda, kuracie mäso 11 g, mrkva 9 g, jablká, kukurica cukrová 5 g, pór 5 g, cuketa 5 g, jablková šťava, karfiol 2 g, bezlepkový pšeničný škrob, kukuričný škrob, repkový olej, petržlenová vňať.

Vlastnosti

Kód 5900852013362
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov
Počet kusov v balení 6

Značka Hami

Hami

Všetky Hami produkty spája to, že ide o zdravé a chutné maškrtenie jednoduché na prípravu. Vyrobené z tých najlepších surovín a kvalitného ovocia a zeleniny.