Hamánek Ryža s karotkou a hovädzími kúskami 6x230g

Na sklade
7,10 € pri nákupe 1 ks
1,18 € za kus

Náš kód: 951453

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živín v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Dojčenskej mäsovozeleninové výživy Hamánek, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitného mäsa, vám pomôžu spestriť jedálniček Vášho bábätka. Mäsovozeleninové výživy Hamánek neobsahujú pridanú soľ, korenie ani dochucovadlá.
Zavedenie mäsovo-zeleninových výživ je potrebné začať z menších porcií, aby sme bábätko naučili na novú chuť. Mäso je jednou zo základných potravín a pre svoje chuťové vlastnosti sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho jedálnička. Dodáva organizmu dôležitú zložku potravy - biologicky plnohodnotné bielkoviny. Tie plnia významnú úlohu pri stavbe a obnove buniek a sú dôležitým zdrojom energie.

Príkrmy pre vek 6 a 7 mesiacov sú veľmi jemnej konzistencie tak, aby boli pre malé dieťa čo najpríjemnejšie a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť.
S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiaduce, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti. Nevadí však, ak staršiemu bábätku podávame príkrm, ktorý je určený pre mladší vek. Vekové určenie udáva len to, od kedy môže byť príkrm do jedálnička zaradený najskôr.

Mäsovo-zeleninový príkrm od ukončeného 7. mesiaca veku dieťaťa.
Sterilizované.
Hmotnosť obsahu 230 g.
Neobsahuje umelé arómy, bielkovinu kravského mlieka či laktózu ani soľ či lepok.

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:

  • energetická hodnota (kJ) 401
  • energetická hodnota (kcal) 95
  • tuky (g) 2,4
  • z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 0,5
  • sacharidy (g) 15,4
  • z toho cukry (g) 1,9
  • bielkoviny (g) 3,1
  • soľ (g) 0,1


Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Vlastnosti

Kód 23626780000063
Určenie Detské
Počet kusov v balení 6
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Hamánek

Hamánek

Svojmu dieťaťu chce každý pre jeho správny vývoj zabezpečiť to najlepšie. Kľúčovým prvkom je zdravie, ktoré bezpochyby súvisí s vyváženou stravou. S výberom dojčenských príkrmov Hamánek máte istotu, že vaše dieťatko získa to najlepšie, čo mu môžete ponúknuť.