HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a sucháre

Na sklade
7,50 € pri nákupe 1 ks
1,25 € za kus

Náš kód: 1146568

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

HIPP mliečne kaše sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm. Lahodná chuť kaše vzniká vyváženou kombináciou ovocia s chuťou mlieka. Všetky kaše HIPP sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín.

  • bez prídavku cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry)
  • obsahuje následnú mliečnu dojčenskú výživu zodpovedajúcu veku, ktorá obsahuje: železo - pre tvorbu krvi a normálne rozpoznávacie funkcie, vápnik & vitamín D - dôležitý pre tvorbu kostí, zinok & vitamín C - pre obranyschopnosť organizmu, vitamín A - pre normálnu funkciu imunitného systému a jód - podporuje funkciu štítnej žľazy
  • omega-3 (ALA - kyselina alfa-linolénová) - nenasýtené mastné kyseliny - dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek
  • obsahuje lepok
  • bez prídavku aróm, farbív a konzervačných látok (všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona)

Vlastnosti

Kód CZ3441-01
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 6

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.