Nutrilon mliečna HA kaša ryžová 225g

−16 %
Na sklade
3,56 € 2,98 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Ak Vaše dieťatko dostáva HA mlieko, je dôležité dodržiavať HA diétu aj pri podávaní kaše. Bežné mliečne kaše nie sú pre deti s rizikom vzniku alergie vhodné, pretože obsahujú neupravenú bielkovinu, ktorá môže vyvolať alergickú reakciu.

Práve preto je tu Nutrilon HA kaša - jediná mliečna kaša, ktorá už obsahuje HA mlieko!

  • čiastočne naštiepená bielkovina pre zníženie alergenicity *
  • unikátna zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1), ktoré prirodzene podporujú zdravú črevnú mikroflóru dieťaťa, a chráni ho tak zvnútra
  • všetky dôležité vitamíny a minerálne látky
  • neobsahuje lepok* Ako to funguje?
Pri procese hydrolýzy sa bielkovina štiepi na kratšie reťazce, čím sa znižuje jej dráždivosť pre detský organizmus a znižuje sa pravdepodobnosť vzniku alergickej reakcie.

Chuť kaše je mierne horkastá, čo je spôsobené naštěpením bielkoviny. Nemajte však obavy, ak Vaše dieťatko pije HA mlieko, je na túto chuť už zvyknuté.

Dôležité upozornenie: Nutrilon HA mliečna kaša by nemala byť používaná pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka!

Vlastnosti

Kód 12346
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Vhodná pre deti Od ukončeného 4. mesiaca

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.