HiPP Mliečna kaša s ovocím a jogurtom 500 g

Na sklade
6,59 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

BIO mliečna kaša s ovocím a jogurtom od ukončeného 7. mesiaca obsahuje veku zodpovedajúcu následnú mliečnu dojčenskú výživu, prebiotickú vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre správny vývoj mozgu a nervových buniek a lahodné ovocie.

Ako základ pre mliečne kaše používame následnú mliečnu dojčenskú výživu, ktorá obsahuje:

  • železo - pre tvorbu krvi a duševný vývoj
  • vápnik & vitamín D - pre rast a vývoj kostí
  • jód - pre podporu činnosti štítnej žľazy
  • zinok & vitamín C - pre obranyschopnosť organizmu
  • vitamín A - pre podporu imunitného systému
  • omega -3- mastné kyseliny - dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek

Táto mliečna kaša je ideálnym jedlom v období prikrmovania. S lahodnými ovsenými vločkami, aby sa Vaše dieťa učilo hrýzť prvými zúbkami.

Kašu pripravíte veľmi jednoducho - zmiešaním s prevarenou pitnou vodou.

Obsahuje lepok.

Ľahko stráviteľná.

Zloženie v 100 g výrobku (prášku): pokračovacia mliečna dojčenská výživa 30% (sušené odstredené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový olej, repkový olej, kokosový olej), maltodextrín, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), sušená mliečna srvátka čiastočne demineralizovaná, vitamín C, síran železnatý, síran zinočnatý, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B1, vitamín A, jodičnan draselný, vitamín B2, vitamín B6, kyselina listová, síran meďnatý, vitamín K, Selénan sodný, vitamín D, biotin), krupica z pšeničnej múky, dextróza, krupica z tvrdej pšenice, celozrnné ovsené vločky, sušené odstredené mlieko, sušené ovocie v prášku 4% (ananásová šťava, banán, mango, pomarančová šťava, šťava z maracuje), rastlinné oleje (slnečnicový olej, repkový olej, kokosový olej), sušený jogurt z odtučneného mlieka 2%, uhličitan vápenatý, extrakt z pomaranča, vitamín B1, vitamín A, vitamín D.

Vlastnosti

Kód CZ3444-F
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.