HiPP Mliečna prvá kaša pre dojčatá 500 g

6,39 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Mliečna prvá kaša pre dojčatá obsahuje veku zodpovedajúcu následnú mliečnu dojčenskú výživu, prebiotickú vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre správny vývoj mozgu a nervových buniek a lahodné ovocie.

Ako základ pre mliečne kaše používame následnú mliečnu dojčenskú výživu, ktorá je vhodná pre deti od ukončeného 4. do ukončeného 6. mesiaca veku.

Následná mliečna dojčenská výživa obsahuje:

  • železo - pre tvorbu krvi a duševný vývoj
  • vápnik & vitamín D - pre rast a vývoj kostí
  • jód - pre podporu činnosti štítnej žľazy
  • zinok & vitamín C - pre obranyschopnosť organizmu
  • vitamín A - pre podporu imunitného systému
  • omega -3- mastné kyseliny - dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek

Táto mliečna kaša je ideálnym jedlom v období prikrmovania. Je vhodná pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca ako doplnok ku dojčeniu alebo k počiatočnej mliečnej výžive podávanej z fľaše, pokiaľ nezávislé osoby kvalifikované v lekárstve, výžive, farmácii alebo starostlivosti o matku neustanovujú inak.

Kašu pripravíte veľmi jednoducho - zmiešaním s prevarenou pitnou vodou.

Bez lepku.

Ľahko stráviteľná.

Zloženie v 100 g výrobku (prášku): pokračovacia mliečna dojčenská výživa 46% (sušené odstredené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový olej, repkový olej, kokosový olej), maltodextrín, sušená mliečna srvátka čiastočne demineralizovaná, vitamín C, síran železnatý, síran zinočnatý, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, vitamín B2, jodičnan draselný, kyselina listová, síran meďnatý, vitamín K, Selénan sodný, vitamín D, biotín), ryžová krupica 26%, sušená mliečna srvátka čiastočne demineralizovaná, kukuričná múka, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), uhličitan vápenatý, extrakt z bourbonskej vanilky, vitamín B1, vitamín A, vitamín D.

Vlastnosti

Kód CZ3443-F
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.