Sunárek ovocná kašička mliečna 225g
-11%

Sunárek ovocná kašička mliečna 225g

€ 2.62 € 2.33
Tovar máme skladom!

Popis

Ovocná kaša mliečna s 8 cereáliami, bez pridaného cukru je určená pre deti od konca 8. mesiaca. Obsahuje naturbalance, vyváženú kombináciu zdravej výživy a prirodzené mliečne chuti zvlášť prispôsobené potrebám dieťaťa. Výživná a ľahko stráviteľná - obsahuje mlieko - výborná rozpustnosť - ľahká príprava, stačí pridať vodu.

Sunarka mliečne kaše sú skvelým obohatením jedálnička dojčaťa pri prechode na zmiešanú stravu, ktoré prispievajú k zdravému rastu, harmonickému vývoju a celkovému pohodlia vášho dieťaťa.

Prirodzená chuť Vynikajúca chuť mliečnych kaší Sunarka je daná ich zložením s vyváženým obsahom mlieka, vyšším podielom ovocia a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín.

Vybrané cereálie Sunarka kaše obsahujú vybrané cereálie, ktoré by mali byť v dostatočnom množstve pravidelnou súčasťou jedálnička pre spokojné bruško a jeho pohodlie. Navyše sú kaše vďaka špeciálnemu spracovaniu cereálií ľahko stráviteľné.

Prírodné suroviny Sunarka kaše sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných obilnín a ďalších surovín bez použitia konzervačných látok a farbív.

Vitamíny a minerálne látky Sunarka kaše obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre normálny rast a vývin kostí u detí.

Zloženie: Hydrolyzovaná múka z 8 cereálií 59% (pšenica, kukurica, špalda, ryža, ovos, raž, jačmeň, cirok), Následná mliečna dojčenská výživa 35% (odtučnené sušené mlieko, rastlinné oleje (palmový, sójový, kokosový, slnečnicový), demineralizovaná srvátková bielkovina, laktóza, minerálne látky (viď tabuľka), emulgátor: sójový lecitín, vitamíny (C, niacín, E, kyselina pantoténová, B1, B6, A, B2, kyselina listová, K, biotín, D3, B12)), sušené ovocné vločky 3% (banány, jablká, pomaranče), Mliečna bielkovina, Minerálne látky (Ca, Fe, Zn), Prírodné aróma, Vitamíny (C, niacín, E, kyselina pantoténová, B2, B6, B1, A, kyselina listová , biotín, D3, B12)

Obsahuje lepok, mlieko, sójový olej a lecitín

Vlastnosti

Kód: 42890225
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov