Lenovo A1000 - 8GB, biela

Doprava zadarmo −25 %
Doprava zadarmo
107,20 € 80,00 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Lenovo A1000 je elegantný, ľahko ovládateľný smartphone s moderným operačným systémom Android a výkonným procesorom. Vďaka nízkej hmotnosti a príjemnému tvaru padne priamo do dlane a hravo ho preto budete môcť ovládať jednou rukou. Disponuje úložiskom pre veľa hudobných skladieb, aplikácií aj fotografií, ktoré môžete robiť rovno dvoma fotoaparátmi. Naučte sa odpočívať a využite možnosť oddeliť prácu a zábavu. Tento smartphone, ktorý zvládne dve telefónne čísla naraz, vám to umožní.

Vďaka nízkej hmotnosti a displeju s uhlopriečkou 4 "môžete tento smartphone pohodlne ovládať jednou rukou. Vybrať si môžete z dvoch farebných prevedení, a to z ónyxovo čiernej a perlovo bielej.

Android Lollipop

S týmto operačným systémom zažijete plynulejšiu prácu, čistejší vzhľad používateľského prostredia, vyššiu rýchlosť a rad ďalších vylepšení.

  • Štvor jadrový procesor tohto modelu znateľne urýchli váš multitasking a zaistí plynulosť pri sledovaní videí aj pri hraní hier.
  • Smartphone A1000 podporuje dátové pripojenie 3G, s ktorým budete môcť ihneď zdieľať všetky vaše novinky. Vďaka rýchlemu dátovému prenosu HSPA + si dosýta užijete sociálne siete, počúvanie hudby i sledovanie videí.
  • Model A1000 ponúka 5-megapixlový fotoaparát s bleskom, s ktorým urobíte nielen čisté a ostré zábery, ale aj videá.
  • Smartphone A1000 je vybavený GPS. Satelitná navigácia dokonca funguje aj offline.

  • Interné úložisko telefónu má kapacitu 8 GB, čo ale nie je konečná. Priestor pre svoje dáta môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty o ďalších 32 GB.
  • Už nebudete musieť oddeľovať svoj osobný život od profesionálneho. Lenovo A1000 vám totiž umožní používať hneď dve telefónne čísla naraz.

Vlastnosti

Kód 178139
Určenie Unisex
Farba Biela