Lenovo Vibe P1m, čierna

−47 %
218,49 € 114,19 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Lenovo Vibe P1m je vybavený špecifickou nanovrstvou odpudzujúcou tekutiny, takže prevrhnutie pohára malinovky už nebude mať na mobilný telefón zničujúce účinky. 5palcový IPS displej dovolí sledovať filmy či hry v širokom zornom uhle v perfektných a verných farbách. Zadný fotoaparát umožní využiť vašu kreativitu a vďaka prednému fotoaparátu a ním vytvorenej selfie budete hviezdou Facebooku. Na sociálne siete sa v okamihu dostanete pomocou mimoriadne rýchleho pripojenia LTE / 4G a viac voľného miesta pre stiahnuté hry, videá či iné súbory ponúka možnosť rozšíriť pamäť telefónu o veľkosť microSD pamäťovej karty. Moderná vysokokapacitná batéria mobil nikdy nenechá bez energie a oplýva niekoľkými užitočnými funkciami. Dve sim karty zároveň sľubujú oddeliť pracovné i súkromné záležitosti.

Výnimočné býva skrytá a u mobilného telefónu Lenovo Vibe P1m je tým výnimočným špeciálna ochranná a tekutiny odpudzujúca nanovrstva, ktorá telefón chráni pred postriekaním a poliatím. Už si tak nemusíte robiť starosť, ak zabudnete doma dáždnik. Kým účes zrejme utrpí, vášmu telefónu sa nič stať nemôže.

Jemný 5palcový IPS displej telefónu umožňuje sledovať filmy, hry i videá v kvalitnom HD rozlíšení a 180 ° široký pozorovací uhol je užitočný, ak sa chcete o dianí na obrazovke telefónu podeliť so svojimi priateľmi.

Pomocou hlavného 8Mpix fotoaparátu premeníte fotografické scenérie na úchvatné a detailmi oplývajúci fotografie. Vďaka vstavanému blesku nebudú problémom ani portréty zhotovované v horších svetelných podmienkach. Predný fotoaparát potom poskytuje dostatočné rozlíšenie pre čistý a ostrý obraz videohovorov a tvorbu neodolateľných selfie, ktoré možno okamžite zdieľať na sociálnych sieťach

Moderný procesor dodáva telefónu dostatočný výkon bez toho, aby ho zbytočne zaťažoval vysokou spotrebou energie. V spolupráci s 2GB operačnej pamäte je pohyb v telefóne rýchly a zbytočne čakať nemusíte ani pri spúšťaní a prepínaní aplikácií a hier. Aby ste netrpeli nedostatkom miesta, je možné kapacitu telefónu rozšíriť o SD pamäťovú kartu. Tá príde vhod aj pri ukladaní súborov z internetu, pretože LTE vysokorýchlostné pripojenie je priamo stvorené pre sťahovanie objemnejších dát.

Prednosťou mobilného telefónu Lenovo Vibe P1m je veľkokapacitná batéria. Môžete tak bez obáv aktívne volať, chatovať, fotografovať či zdieľať každodenné zážitky i mimo dosahu zásuvky. Pomocou funkcie Quick Charge navyše batériu čiastočne nabijete už za 15 minút a toto nabitie postačí až na 4 hodiny hovoru. Špeciálnym tlačidlom potom zvýšite jej výdrž na dvojnásobok a vďaka funkcii USB On-the-Go je možné dobíjať z tohto smartphonu aj ďalšie zariadenia.

Ak potrebujete oddeliť pracovné a súkromné záležitosti, nie je nič jednoduchšie, pretože telefón umožňuje používať dve SIM karty zároveň. To sa môže hodiť aj v prípade, keď chcete kombinovať viac taríf, prípadne ušetriť pri zahraničnej pracovnej ceste alebo dovolenke.

Lenovo Vibe P1m obsahuje operačný systém Android 5.1. Lollipop, ktorý oproti starším verziám výrazne zrýchľuje a vylepšuje prácu s telefónom a šetrí aj energiu batérie. S predinštalovanými aplikáciami Kingsoft Office a Evernote môžete používať telefón ako kanceláriu či pomocou aplikácie ShareIt zadarmo bez pripojenia k internetu zdieľať súbory s ďalšími zariadeniami.

Vlastnosti

Kód 179978
Určenie Unisex