PlayFoam Boule 4pack-Trblietavé

€ 3.60
Vypredané

Popis

PlayFoam Boule 4pack - 4 farby s trblietkami, ktoré sa blyštia na svetle. Ľahučká, nešpinivá, netoxická a nevysýchajúci plastelína novej generácie. Žiadny neporiadok, veľa zábavy! Vytvoríte všetko a upracete za okamih.

Plastelína sa tak trblietajú ako drahokamy. Vytvor si tie najžiarivejšie výtvory všetkých čias - trblietavé slniečko, blyštivé kvety pokryjeme rosou, žiariace srdiečka, alebo napríklad trblietavý pomaranč. Žiadne hranice pre tvorenie neexistujú. Mačky, pukačky - modeluj a bav sa!

Penová plastelína PlayFoam dovolí nielen predškolskom deťom vyjadriť ich kreativitu - bez neporiadku a bez nutnosti upratovania!

Proste stlač PlayFoam, vytvaruj čo chceš a zase ju roztlačte a začni úplne znovu. PlayFoam nikdy nevyschne, takže modelovanie nikdy nekončí. A ešte tajomstvo - vďaka nelepivému zloženie si môžeš PlayFoam vziať kamkoľvek chceš a užiť si modelovania aj na cestách! Plastové púzdra ti pomôžu ochrániť plastelína.

Plastelína bez neporiadku-nezašlape sa do koberca, neprilepí na sedačku v aute ani na nábytok! Modeluj na stole, na koberci alebo vi aute!

Balenie obsahuje 4 báječne trblietavé farby: žltú, ružovú, oranžovú a zelenú.

Vlastnosti

Kód: EI9271
Určenia: Detské
Vek od: 3 rokov
Vek do: 10 rokov
Šírka: 19cm
Výška: 26,5cm
Dĺžka: 4cm
Materiál: plastelína
Vek: od 3 rokov

Značka PlayFoam

PlayFoam je nešpinivá penová plastelína, ktorá robí radosť deťom a uberá starosti s upratovaním mamičkám. Naber plnú hrsť ľahučké, netoxické, ľahko tvarovateľné a opakovane použiteľné modelíny PlayFoam a užívaj si tú pravú tvorivú zábavu!