HiPP BIO Obilná kaša kukuričná 200 g

Na sklade
3,10 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1173967

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Obilná kaša je ideálnou voľbou pre alergikov alebo pre plne dojčené deti, ktorým materské mlieko na noc nestačí. Potom nemliečnu kašu pripravíte pridaním materského mlieka. Dieťatko bude na noc sýtejšie a prespí dlhšiu dobu.

  • vitamín B1 - dôležitý pre činnosť nervového systému, podľa zákona
  • hodnotné a ľahko stráviteľné BIO obilniny - bez lepku
  • bez prídavku cukrov (obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry)
  • bez prídavku mliečnej zložky
  • bez prídavku aróm, farbív a konzervačných látok (všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona)

Vlastnosti

Kód AL2763
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.