Nestlé Nemliečna kaša banánová, 180g

Na sklade
2,00 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1146534

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

NESTLÉ Nemliečna kaša banánová je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku. Základom tejto kaše je starostlivo vybraná ryža a banánové vločky. Receptúra ​​je obohatená o železo a probiotické baktérie Bifidus BL. Vybraná kombinácia prísad, kvalitná ryža s chuťou skutočného ovocia je tak správnou voľbou v období zavádzania prvých príkrmov. V každom balení (180 g) je 7 porcií kaše.

  • Bifidus BL - priateľské probiotické baktérie
  • IRON + - receptúra ​​obohatená o železo
  • Dôležité vitamíny a minerálne látky (obsah vitamínu A a D v súlade s požiadavkami legislatívy)
  • bez lepku
  • Výborná banánová chuť
  • hladká konzistencia

Cereálne kaše sú vhodnou súčasťou detského jedálnička v období zavádzania prvých príkrmov. Nestlé obilné kaše sú instantné príkrmy vhodné pre malé brušká už od ukončeného 4. mesiaca veku. V každej porcii detskej kaše Nestlé je obsiahnuté vyvážené množstvo vitamínov, minerálnych látok a probiotickej baktérie Bifidus BL.

Vlastnosti

Kód 12302643
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Nestlé

Nestlé

Značka Nestlé ponúka širokú škálu výrobkov dojčenskej a batoľacej výživy. Ochrana dieťaťa je základným inštinktom každej matky. Detská výživa je vyvinutá tak, aby zodpovedala požiadavkám dieťaťa v jednotlivých obdobiach jeho vývoja. Dajte svojmu bábätku BEBA PRO - jedinú dojčenskú výživu s obsahom živých probiotických kultúr, podobných tým v materskom mlieku.