Cosing Jednorazový nočník TRON - 4 ks

−16 %
Na sklade
€ 10.87 € 9.05 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

TRON je ideálny vziať na ihrisko, pláž, plavecký bazén, do parku a všetky ďalšie verejné miesta, kde toaleta je príliš ďaleko alebo nie je k dispozícii vhodné zariadenie. TRON je ideálny pri cestovaní - keď v žiadnom vozidle nie je možnosť toalety, alebo toaleta nie je vhodná na použitie (autobusy, autá, vlaky, lietadlá). Veľmi jednoduchý na použitie - zloženie i rozloženie trvá pár sekúnd. Jednorazový - rozlož, použi a vyhoď! Vďaka tomuto nočníku nebudete potrebovať plastové cestovné nočníky, ktoré síce poslúžia, ale sú menej skladné a po použití ich musíte ťahať so sebou. Vďaka TRONU, obaja - dieťa i rodičia získajú pocit istoty. Môžu sa zamerať na príjemne strávený čas mimo domova, bez starosti o rizikové cestovaní alebo veselú zábavu, ktorá by sa skazila s náhlou potrebou toalety. TRON je tiež výborný na zabezpečenie BEZPEČIA, keď dieťa trpí nevoľnosťou z cestovania. hygienický - vďaka unikátnej konštrukcii sa obsah nedostane von a superabsorbčná vložka GelMax do minúty pohltí špinu, baktérie a nepríjemné pachy. Podľa prieskumov trpí nevoľnosťou až 50% detí.

  • ekologický - je vyrobený z biologicky rozložiteľných materiálov
  • vyrobený a patentovaný v EÚ (Poľsko)

Nočník na jedno použitie - výhody:

  • malý, ľahký a praktický, skladný - 16x9x3 cm, jednoducho uschováte v kabelke alebo vrecku - ľahko otvárací a po absorpcii a potrebe, tesne uzatvárateľný
  • kedykoľvek použiteľný, hygienický, odoláva tlaku až do 30 kg

Vlastnosti

Kód OP-4723
Vek od 1 rokov
Vek do 6 rokov
Určenia Detské
Počet kusov v balení 4

Značka Cosing

Cosing

Firma COSING sro vznikla roku už v roku 2002, svoju činnosť však rozbehla naplno až roku 2008. Počas tejto doby sme získali mnoho skúseností a znalostí, a to prácou vo vedúcej pozícii pre popredné české veľkoobchody s detským tovarom. Od už spomínaného roku 2008 začala firma Cosing spolupracovať zo zahraničnými spoločnosťami produkujúcimi detské výrobky a získala výhradné zastúpenie nemeckej značky Osann. Firma Cosing sa spolupodieľala na založenie partnerskej spoločnosti Cosing v Poľsku, ktorá produkuje textilné výrobky pre deti a bábätká a začína spolupracovať aj s firmami vyrábajúce plastové výrobky a hračky pre deti.