Lodger Funkčné nosidlo Shelter 2.0 Cotton Sport Grey

Doprava zadarmo −16 %
Na sklade
Doprava zadarmo
86,91 € 72,69 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 797416003

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nosidlo a zároveň fusáčik do autosedačky - bábätko v ňom možno pohodlne prenášať bez autosedačky.

Vhodné na nosenie dieťaťa vo vodorovnej polohe, ako nosidlo na boku a dokonca aj ako fusak do autosedačky.
Prispôsobí sa potrebám mamičky a dieťaťa.

Toto nosidlo je inovatívnym výrobkom holandskej firmy Lodger. Bolo navrhnuté tak, aby bránilo novorodencovi skĺznuť a sťažiť mu dýchanie. Shelter bol vyvinutý a testovaný v súlade s poslednými EN štandardmi pre detské nosidlá a Vášmu dieťaťu poskytne komfort a bezpečie.

Nosidlo Shelter 2.0 Free Cotton sport je vyrobené z bavlny. Vnútri nosidla je tá najmäkšia bavlna, ktorá je príjemná na dotyk, nedráždi detskú pokožku a výborne saje pot.

Použitie:
Od narodenia do cca 5 mesiacov sa Shelter používa s dieťaťom vo vodorovnej polohe. Táto poloha je pre dieťa nesmierne prospešná: pri nosení vo vodorovnej polohe zaisťuje nosidlo toľko potrebnú oporu chrbtice. Bábätko je matke stále nablízku, čo skvelo upevní ich vzájomný vzťah.
Nosidlo na bok pre väčšie deti - akonáhle dieťa zvládne samo sedieť, môže sa v nosiči nosiť na boku. Ako nosidlo na bok sa Shelter využíva približne od 6 do 18 mesiacov veku dieťaťa. Dĺžku nosidla možno nastaviť podľa veľkosti dieťaťa tak, aby dieťa sedelo naozaj pohodlne.
Shelter je možné používať aj v autosedačke. Nosidlo Shelter sa hodí pri cestovaní autom - sú v ňom otvory na bezpečnostné pásy a možno ho používať ako fusak do autosedačky. Ukladanie dieťaťa sediaceho v nosiči do autosedačky nie je nijako komplikované: stačí rozopnúť sponu nosidla a fusak je na svete. Pri vystupovaní z auta sa naopak spona jednoducho zapne. Shelter je preto vynikajúcim doplnkom pre mamičky po cisárskom reze, ktoré nemôžu nosiť celú autosedačku.
Dôležité údaje
- Dieťa v nosiči musí vážiť aspoň 3,5 kg
- Maximálna nosnosť pri použití vo vodorovnej polohe je 8 kg
- Maximálna nosnosť pre použitie na boku je 12 kg

Vlastnosti

Kód 10510
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Pre vek 0+

Značka Lodger

Lodger Holandská firma Lodger je špecialista na inovatívne a dizajnové produkty pre novorodencov a malé deti. Ak chcete Vaše bábätko zabaliť do kvalitnej a štýlové zavinovačky alebo fusaku, Lodger je jasná voľba. Výrobky tejto renomovanej značky si obľúbili aj české celebrity, napríklad Simona Krainová, Tomáš Klus, Martha Issová alebo Petr Janda. Kúpte si teraz produkt Lodger za akčnú cenu a staňte sa aj Vy spokojným zákazníkom.