We Made Me Nosič Soohu Sling Dolphin Grey

Doprava zadarmo
Skladom
Doprava zadarmo
€ 61.45 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Všestranný, kvalitný a bezpečný nosič pre deti Soohu Sling. Navrhnutý pre nosenie detí od narodenia do 24 mesiacov v 5 pozíciách. Nosič je vyrobený z priedušnej a odolnej 100% bavlny. - Navrhnutý pre nosenie detí a batoliat (0-24 mesiacov | 3,6-15,9 kilogramov) - 5 rôznych pozícií nosenia plus 2 diskrétne pozície na dojčenie - jedna veľkosť padne všetkým, plne nastaviteľný za pár sekúnd - ručne vyrobený zo 100% bavlny, ktorá je zároveň odolná a priedušná - možno prať v práčke na 40 stupňov - doživotná záruka na výrobné chyby - testované podľa noriem Technical Report CEN / TR 16512: 2015 a ASTM F2907 - 14b - jediný Baby Sling nosič s extra bezpečnostnou sponou pre väčšiu kľud Poloha Bezstarostný tiger (pozícia kolísky) Vhodná pre deti od 0 do 6 mesiacov (3,6 - 7,8 kg) Táto krásna podporujúce pozícia srdca k srdcu je ideálny pre deti od narodenia až do 6. mesiaca. Táto poloha môže byť využitá aj na diskrétne dojčenie dieťaťa. Poloha Kojoti kolíska (poloha pre dojčenie) vhodná pre deti od 0 do 6 mesiacov (3,6 - 7,8 kg) Táto útulná, pohodlná poloha je ideálna pre diskrétne dojčenie detí od narodenia. Poloha Tulící sa koala (poloha tvárou k rodičovi) Vhodná pre deti od 6 do 24 mesiacov (7,8 - 15,9 kg) Táto upokojujúca ploha bruchom k bruchu je ideálna pre deti od 6. mesiaca. Poloha Marcový zajac (poloha tvárou od rodiča) Vhodná pre deti od 6 do 12 mesiacov (cca od 7,8 kg) Táto oslobodzujúca poloha je ideálna pre deti od 6. mesiaca. Táto poloha umožňuje zvedavým prckom sledovať, čo sa deje vo svete, zatiaľ čo sa budú cítiť v bezpečí. Poloha Bočné sedlo (poloha na boku) Vhodné pre deti od 6 do 24 mesiacov (7,8 - 15,9 kg) Táto očarujúca poloha je ideálna pre tých najmenších vo veku od 6 mesiacov, umožňuje spoznávať svet bok po boku s rodičmi.

Vlastnosti

Kód SSCLDG1267
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka We Made Me

We Made Me

We Made Me ™ sa zrodilo z prostého nadšenia: vytvoriť premyslené výrobky, zakorenené v dávnych tradíciách s modernou rodiny v mysli.

Jstoupi sme na trh pred desiatimi rokmi ako BabaSlings Ltd.

Nasledoval mimoriadny rast a získanie niekoľkých ocenení. (Aj niekoľko ocenení). Značka BabaSling® teraz zásobuje väčšinu veľkých predajcov po celej Veľkej Británii a predávané vo viac ako 35 krajinách po celom svete.

Čo nás odlišuje je hravosť, sa ktrou všetko robíme. Zaujímajú nás funkčné výrobky, ktoré s láskou dodávame našim zákazníkom.