Babybjörn Nosítko Original Jersey Black Granite

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
66,50 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1170208001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Mnohokrát ocenená klasika - nosítko BabyBjörn Baby Carrier Original Classic Vám umožňuje spoľahlivo a bezpečne nosiť svoje dieťa všade so sebou a ponecháva Vaše ruky voľné. Toto pohodlné a ľahko použiteľné nosítko môžete používať vonku i vo vnútri.

Dizajn nosidlá je veľmi dobre premyslený a umožňuje Vám nosiť svoje dieťa bezpečne a blízko seba zatiaľ čo je aj veľmi jednoduché na použitie. Nosítko si môžete ľahko sami dávať späť aj dávať dole, a všetky nastavenia sú umiestnené pohodlne na prednej strane. A navyše, predné zapínanie je navrhnuté tak, že svoje dieťa môžete pohodlne odopnúť, bez toho aby ste ho zobudili.

Vek
Od narodenia (minimálne 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg.

Rovnako ako všetky naše ostatné nosidlá, aj toto bolo vyvinuté v spolupráci s lekárskymi odborníkmi tak, aby vyhovovalo deťom.

materiály
Látka je 100% bavlna. Textílie, ktoré prichádza do styku s dieťaťom, sú testované a schválené podľa Oeko - Tex Standard 100, Trieda 1 pre detské výrobky. Sú garantovane bezpečné pre citlivú detskú pokožku a nemôžu spôsobiť alergie.

starostlivosť
Prať v práčke na 40 ° C. Perte samostatne s jemným čistiacim prostriedkom, bez bieliacich prostriedkov.

Vlastnosti

Kód 60-023060E3
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Babybjörn

Babybjörn Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život váš i Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov.