Ergobaby Set Bundle of joy 360, Grey

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
170,51 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1079886002

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Popri 3 obvyklých nosiacich pozícií - na bruchu, chrbte a bedrách je to ergonomick podpora, ktorá umožňuje tiež rozhľad vpred.
Nosítko Ergobaby 360 ° je flexibilný. Inovatívny dizajn disponuje jedinečným miestom na sedenie, ktoré zaisťuje zdravé nadvihnuté-roztiahla-držanie vo všetkých 4 nosiacich pozíciách. Sedadlo sa dá široko nastaviť pasuje tak vždy perfektne na dieťa, ponúka mu možnosť cítiť sa dobre a zaisťuje zdravú pozíciu bedier. Pohodlné vďaka možnému nastavenia. Všetko je možné nastaviť: chrbtová časť, podpierka hlavy, ramenné pásy a nový dizajnový pás so suchým zipsom. To umožnuje rodičom, zaujať pohodlnú pozíciu na nosenie a optimálne rozloženie váhy dieťaťa.

360 ° nosítko možno používať s dokúpenia vložkou pre novorodencov v pozícii tvárou-v tvár (pre deti od 3,2 - 5,5 kg) od prvých dní až do ca 36 mesiacov (15 kg). Ergobaby 360 ° nosítko napĺňajú všetky sny. Nosiaci pozície na bruchu s rozhľadom do okolia je doporučovaná od 5. mesiaca, len keď je dieťa hore, na čas medzi 10 až 20 minútami. Keď dieťa usne možno len jednoducho otočiť.

Vlastnosti výrobku:
• 4 nosiaci pozície: brucho, bedrá, chrbát a brucho s rozhľadom
• Svetová novinka: prvé nosítko s ergonomickou podporou, ktorá umožnuje tiež rozhľad vpred
• ultmativní pohodlie pre rodičov a dieťa, vďaka optimálnemu nastavenie.
• disponuje jedinečným miestom na sedenie, ktoré zaisťuje zdravé nadvihnuté-roztiahla-držanie vo všetkých 4 nosiacich pozíciách.
• ako všetky doterajšie Ergobaby modely môže nosítko 360 ° byť používané od narodenia, s novorodeneckou vložkou, pre potrebnú ergonómiu. Novorodenci sa nosia iba v štýle tvárou - v tvár

Vlastnosti

Kód BCII360AGRYV3
Určenie Detské
Farba Sivá
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov
Počet kusov v balení 1