Doprava zadarmo

Cosing Detská 3 dielna sada obliečok Comfort Cars - šedá

€ 25.09
Vypredané

Popis

Parádne obliečky do detskej postieľky s motívom autíčok. Táto 3 dielna sada je vyrobená z príjemného a certifikovaného bavlneného materiálu, ktorý je vhodný pre citlivú detskú pokožku. Sada vašim detičkám zaistí pohodlie a pokojný spánok. Mantinel má vystužené lemovanie, zabraňuje prestrkávanie ručičiek a nožičiek von z postieľky. Výplň mantinelu tvorí polyester.

Sada obsahuje:

  • Obliečky na prikrývku
  • Obliečky na vankúš
  • mantinel

Rozmery:

  • Povlak na perinku: 100 x 135 cm
  • Povlak na vankúš: 40 x 60 cm
  • Mantinel: 155 x 37 x 3 cm

ocenenia:

Öko-Tex Standard 100 - je to jeden z hlavných svetových symbolov bezpečia, pridelený členmi Medzinárodného Zhromaždenia v prospech výskumu a vývoja ekológie Výrobku z vlákna Öko-Tex. Symbolom Öko-Tex sú označené textilu bez škodlivých látok, ktoré by mohli mať zlý vplyv na zdravie človeka, okrem iného tie, ktoré neobsahujú rakovinotvorné látky a ani žiadne iné chemikálie.

PZH - Certifikát Medzinárodného Inštitútu Zdravie a hygieny potvrdzujúce bezpečnosť zhodnocovaných materiálu podľa ich chemického zloženia a potvrdzujúci ich bezpečnosť pri používaní výrobku.

 

Vlastnosti

Kód: 332-028-92
Určenia: Chlapčenské
Rozmery periny: 100 x 135 cm
Rozprávkový hrdina: Cars
Vek od: 0 rokov
Vek do: 4 rokov
Materiál: 100% bavlna
Súprava obsahuje: obliečku na vankúš
Certifikát: TUV

Značka Cosing

Firma COSING sro vznikla roku už v roku 2002, svoju činnosť však rozbehla naplno až roku 2008. Počas tejto doby sme získali mnoho skúseností a znalostí, a to prácou vo vedúcej pozícii pre popredné české veľkoobchody s detským tovarom. Od už spomínaného roku 2008 začala firma Cosing spolupracovať zo zahraničnými spoločnosťami produkujúcimi detské výrobky a získala výhradné zastúpenie nemeckej značky Osann. Firma Cosing sa spolupodieľala na založenie partnerskej spoločnosti Cosing v Poľsku, ktorá produkuje textilné výrobky pre deti a bábätká a začína spolupracovať aj s firmami vyrábajúce plastové výrobky a hračky pre deti.