Cosing Detská 3 dielna súprava obliečok Comfort Ovečka - modrá

25,40 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 796238001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Rozkošné obliečky do detskej postieľky s motívom ovečiek. Táto 3 dielna súprava je vyrobená z príjemného a certifikovaného bavlneného materiálu, ktorý je vhodný pre citlivú detskú pokožku. Súprava vašim detičkám zaistí pohodlie a pokojný spánok. Mantinel má vystužené lemovanie, zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Výplň mantinelu tvorí polyester.

Súprava obsahuje:

  • Obliečku na prikrývku
  • Obliečku na vankúš
  • Mantinel

Rozmery:

  • Povlak na perinku: 100 x 135 cm
  • Povlak na vankúš: 40 x 60 cm
  • Mantinel: 155 x 37 x 3 cm

Ocenenia:

Öko-Tex Standard 100 - je to jeden z hlavných svetových symbolov bezpečia, pridelený členmi Medzinárodného Zhromaždenia v prospech výskumu a vývoja ekológie Výrobku z vlákna Öko-Tex. Symbolom Öko-Tex sú označené textily bez škodlivých látok, ktoré by mohli mať zlý vplyv na zdravie človeka, okrem iného tie, ktoré neobsahujú rakovinotvorné látky a ani žiadne iné chemikálie.

PZH - Certifikát Medzinárodného Inštitútu Zdravie a hygieny potvrdzujúci bezpečnosť využitých  materiálov podľa ich chemického zloženia a potvrdzujúci ich bezpečnosť pri používaní výrobku.

Vlastnosti

Kód 332-028-63
Rozmery periny 100 x 135 cm
Určenie Detské

Značka Cosing

Cosing

Firma COSING sro vznikla roku už v roku 2002, svoju činnosť však rozbehla naplno až roku 2008. Počas tejto doby sme získali mnoho skúseností a znalostí, a to prácou vo vedúcej pozícii pre popredné české veľkoobchody s detským tovarom. Od už spomínaného roku 2008 začala firma Cosing spolupracovať zo zahraničnými spoločnosťami produkujúcimi detské výrobky a získala výhradné zastúpenie nemeckej značky Osann. Firma Cosing sa spolupodieľala na založenie partnerskej spoločnosti Cosing v Poľsku, ktorá produkuje textilné výrobky pre deti a bábätká a začína spolupracovať aj s firmami vyrábajúce plastové výrobky a hračky pre deti.