Výpredaj Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc

LOAP Chlapčenské topánky do vody ERA - modré , EUR 34

€ 7.24 € 4.69
Tovar máme skladom!
U vás doma 13. 12. až 14. 12.

Popis

K letným radovánkam neodmysliteľne patrí aj šantenie vo vode. Kúpte svojim detičkám tieto jedinečné neoprénové topánky do vody, ktoré skvele ochránia citlivé detské nôžky. Majú silikónovú podrážku a dajú sa upraviť pomocou remienka so suchým zipsom, takže vášmu dieťaťu neuplávajú.

Pri výrobe kladie Loap dôraz na športovú funkčnosť i módny dizajn, dbá na kvalitu materiálov a prepracovanosť všetkých modelov. Všetky produkty sa riadne testujú na zdravotnú nezávadnosť a deti sa v nich budú cítiť ako v bavlnke.

Vlastnosti

Kód: GSU1505L99A-34
Určenia: Chlapčenské
Veľkosť: EUR 34
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov
Vnější materiál: PU nubuk, tricot
Mezipodešev: phylon
Materiál podrážky: TPR
Zapínání : na suchý zips

Značka LOAP

LOAP KIDS je považovaný za tradičného výrobcu športového oblečenia a vybavenia pre voľný čas a pobyt v prírode. Kolekcie sú inšpirované poslednými módnymi trendmi, dôraz kladie na športovú funkčnosť a módu. Dôležitá je aj kvalita materiálov a prepracovanosť strihov, aby sa deti v oblečení značky LOAP KIDS pri vyvádzanie cítili ako v bavlnke.