PUKY Learner Bike LR1 BR s brzdou kapitán Žralok

Doprava zadarmo −36 %
Doprava zadarmo
118,19 € 74,69 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Odrážadlo PUKY umožňuje dieťaťu učiť sa a rozvíjať vlastnosti, ktoré neskôr využije pri riadení bicykla. Dieťa potom z odrážadlá plynule presadne na bicykel a nemusíte kupovať bicykel s postrannými kolieskami. Oteckovia iste ocenia, že nemusia za dieťaťom behať a regulovať rovnováhu pri prvých metroch jazdy bez postranných koliesok. Rovnováhu má už dieťa zažitú z odrážadla!

 • superľahká konštrukcia
 • hlboko vykrojený nástup pre bezpečné nasadanie a vysadanie
 • kvalitné vzduchom plnené kolieska (12 ")
 • výškovo nastaviteľné sedlo i riadidlá
 • kolesá aj riadidlá odrážadla opatrené guľôčkovými ložiskami
 • riadidlá so širokými bezpečnostnými koncovkami a brzdami
 • polstrovanie riadidiel
 • ergonomicky tvarované gélové sedadlo
 • kvalitný práškový lak silne odolný proti oderu
 • všetky plastové doplnky vyrobené z kvalitných materiálov
 • vysoko kvalitné kolieska
 • stojančekTECHNICKÉ PREDNOSTI VÝROBKOV PUKY:

Hlboké vykrojenie konštrukcie medzi riadidlami a sedadlom: Tento najdôležitejší prvok výrobkov PUKY zdokonaľuje a rozširuje konečnú výučbu držania rovnováhy tým, že dieťaťu umožňuje jazdu niekoľkými spôsobmi na rozdiel od výrobkov, ktoré majú medzi sedadlom a riadidlami štangľu alebo inú prekážku. Dieťa môže ísť oboma nohami rozkročmo, jednu nohu má položenú na podeste a druhou sa odráža, pri vyššej rýchlosti môže položiť obe nohy na podestu a potom už vlastne ide ako na bicykli. Vždy však toto vykrojenie umožňuje bezpečný nástup a výstup, a to aj v prípade kolíznych situácií.

Široké ukončenie riadidiel: Deťom nezošmykujú ručičky z riadidiel a majú tak väčší pocit bezpečnosti, v interiéri tieto riadidlá nepoškodzujú ostatné predmety.

Výškové nastavenie riadidiel a sedadla: Umožňuje presné prispôsobenie týchto prvkov odrážadla tak, ako vyžaduje telo dieťaťa. Poloha riadidiel v minimálnej dolnej a maximálnej hornej polohe: 49 - 59 cm. Poloha sedadla v minimálnej dolnej a maximálnej hornej polohe: 35 - 49 cm.

Brzdy: Vybrané modely odstrkovadiel PUKY sú osadené bubnovými brzdami, presne vyvinutými pre malé deti.

Výrobky PUKY sú vyrobené v Nemecku, preto sú zárukou najvyššej kvality a bezpečnosti pre Vaše dieťa! Atestácie CE, GS, TÜV, pravidelné úspechy a najlepšie známky v nemeckých spotrebiteľských testoch.

Vlastnosti

Kód 4038
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Dĺžka 87 cm
Výška 34 cm
Hmotnosť 5,3 kg
Nosnosť 25 kg
Rozmer balenie 85x13x50 cm
vek 3 +
Kolesá Nafukovacie
Výškovo nastaviteľné riadidlá 46,5-55,5 cm

Značka PUKY

PUKY

Nemecká značka PUKY už viac než päťdesiat rokov symbolizuje vysokú a nekompromisnú kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť všetkých svojich výrobkov. Celý sortiment kolies, odrážadiel a kolobežiek sa vyrába v Nemecku s visačkou najvyššej kvality "Made in Germany". Aktuálny sortiment pohybových hračiek značky PUKY je výsledkom viac ako 50-ročných skúseností a neustále inovácie produktov. Prísna kontrola kvality je základom úspechu a neustáleho záujmu zákazníkov celého sveta o tieto úspešné produkty. Použitie iba kvalitných materiálov a špeciálneho práškového laku garantuje dlhú životnosť všetkých výrobkov!