Doprava zadarmo

Smart Trike Spring Farm odrážadlo ovečka

€ 57.90 € 42.90
Tovar máme skladom!

Popis

Odrážadlo smarTrike Spring Farm je krásne skladací detské odrážadlo bielo-ružovej farby s motívom ovečky, ktoré je vhodné pre dievčatká aj chlapcov vo veku od 12 mesiacov, a rastú s ním až do 3 rokov. Detské odrážadlo Spring Farm je perfektnou kombináciou pohupovadla a odrážadlá v jednom. Priaznivo pôsobí na fyziologický a motorický vývoj vašich ratolestí a pomáha pri budovaní sebaistoty a stability pri prvých krokoch. Deti milujú jazdu na odrážadle, pri ktorej sa vybláznia do sýtosti. Volant odrážadlá má vôľu do strán 30 °.

Kreslo systém spolu s kolieskami, ktoré pohlcujú otrasy spolu vytvárajú skvelú pomôcku pre deti na hru v interiéri či exteriéri. Jednoduchým spôsobom sa dá toto odrážadlo zložiť na zlomok jeho veľkosti a vziať so sebou kamkoľvek. Je to skvelá hračka, ktorá pripraví vaše dieťa na jeho prvú trojkolku či bicykel. Detské odrážadlo má v prednej časti plyšovú hlavu ovečky, a dieťa si svoju novú pomôcku okamžite zamiluje. SmarTrike detské odrážadlo Spring Farm je vyrobené z kvalitných a pevných materiálov kombinácie pevné kovové konštrukcie a kvalitného plastu. Nosnosť odrážadlá je 20 kg.

Vďaka svojim kolieskam otočným o 360 stupňov je jazda na odrážadle pre dieťa veľkou zábavou. Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a najviac oceňovaný výrobcu detských trojkoliek a odrážadiel, ktoré rastú s vaším dieťaťom. Na trhu pôsobí už dekádu a ako prvý prišiel s technológiou nastaviteľné rukoväte pre rodičov. Výrobca smarTrike je svetový líder v predaji a produkcii a inováciách detských trojkoliek a odrážadiel. S milióny trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

  • pohupovanie v pohybe pre posilňovanie svalstva nôh a stability
  • otočné kolieska otáčajúce sa o 360 stupňov pre jednoduché ovládanie
  • ergonomické sedadlo sa zakrivením, ktoré zaisťuje dieťa pri jazde a je bezpečné
  • jednoduché skladanie a prenášanie
  • nebrúsené kolieska na jazdu v interiéri aj exteriéri
  • nosnosť do 20 kg

Vlastnosti

Kód: 9002200
Určenia: Dievčenské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 3 rokov

Značka Smart Trike

Značka Smar Trike je svetovým lídrom v oblasti výroby trojkoliek a poskytuje inteligentné inovatívne riešenia všetkých etáp detské cyklistiky: bábätka, batoľatá a predškolákov. Všetky produkty sú multifunkčné a rastú s dieťaťom od 6 a 10 mesiacov až do 36 mesiacov. Je kladený vysoký dôraz na komfort ako pre rodičov, tak pre dieťa.