Bayby BBP 1000 Manuálne 2-fázová odsávačka mlieka

−46 %
36,90 € 19,90 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Manuálna odsávačka mlieka BAYBY BBP 1000

Pomáha riešiť aktuálne nedostatok alebo nadbytok materského mlieka, umožňuje mamičke sa od dieťaťa vzdialiť a neprerušiť tým maličkému "prísun" mlieka, ale tiež vyrieši situácia, keď nemožno dieťa dojčiť priamo z prsníka, či už z dôvodu na strane mamičky či preto, že dieťatko nemôže či nevie sať.

Okrem toho ide o pomocníka, ktorý pomáha formovať vpadnuté alebo ploché bradavky. Manuálna odsávačka BAYBY BBP 1000 je vhodná skôr na príležitostné odsávanie podľa aktuálnej potreby, veľmi dobrú službu ale urobí napríklad na cestách, keď pre odsávanie nepotrebujeme mať prístup k elektrickej zásuvke. Odsávačka je mimoriadne ľahká, tichá a veľmi diskrétne vďaka malým rozmerom. Naviac je ľahká a dobre sa drží, takže na obsluhu stačí jedna ruka.

Vďaka 2fázovému systému je však odsávania mimoriadne šetrné k prsné tkanive. Už sama konštrukcia tela odsávačky je navrhnutá tak, aby ponúkla mamičkám potrebný komfort. Vďaka jej tvaru totiž môžu pohodlne sedieť, čo napomáha ľahšiemu odsatie mlieka. Silikónový prsný nadstavec tvoria vankúšik so špeciálnymi nopy na materské mlieko, ktorý dokonale a pritom jemne priľne na prsník, masíruje ho a ručne vytvorený podtlak napodobňuje prirodzené satie a dýchanie bábätka. V prvej fáze tak napodobní rýchle sania, čo stimuluje vylúčenie mlieka z mliečnej žľazy. V druhej fáze potom simuluje hlbšie sanie bábätka, kedy dochádza k samotnému vylučovanie mlieka a jeho odsávanie do fľaštičky. Po odsatí mlieka sa fľaštička bezpečne uloží do pribaleného stojane, ktorý bráni prevrhnutiu a vytečeniu mlieka.

Pre okamžité kŕmenie sa na fľaštičku naskrutkuje pribalený krúžok sa cumlíkom. Pre budúce použitie je možné mlieko uschovať aj priamo vo fľaštičke, stačí ju uzavrieť pomocou praktického viečka, ktoré je tiež súčasťou príslušenstva odsávačky. Viečko sa vkladá do skrutkovacieho krúžku, kedy o pevnosti ich spojenie svedčí ľahko počuteľné cvaknutie. Pri cielenom odsávanie materského mlieka pre skladovanie sa oplatí priamo na odsávačku BAYBY BBP 1000 pripojiť jednorazové sáčky pre uchovanie materského mlieka BAYBY BBS 6000.

Zostavenie odsávačky je jednoduché a intuitívne. Špeciálne tvarovaná páka zaisťuje komfortné odsávanie bez použitia veľkej sily. Podľa potreby sa len umiestni do pozície pre jemné alebo silné odsávanie. Ochranný kryt prsného nadstavca odsávačku chráni pred prachom, znečistením, poškodením, v tej časti, ktorá sa prikladá k prsníku. V balení s odsávačkou BAYBY BBP 1000 nájde mamička ako dojčenskú fľašu so širokým otvorom s objemom 140 mm, silikónovou cumlík s ochranným viečkom, viečko pre uzavretie pri skladovaní mlieka v fľaštičke a stojan, tak redukciu pre použitie dojčenských fliaš s úzkym otvorom.

Pribalené je tiež náhradné príslušenstvo - chlopňa a piest. Všetky časti odsávačky sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A). Údržba odsávačky sa vykonáva jednoducho v parnom sterilizátore alebo vyváraním. Je však nutné odsávačku rozložiť na jednotlivé diely, dôkladne ich umyť a potom sterilizovať.

 

  • 2 fáza: fáza stimulácia a fázy odsávanie. Silikónový masážny prsný nadstavec zmierňuje bolestivé dojčenie.
  • Ergonomický dizajn pre väčšie pohodlie a jednoduchšie použitie.
  • Podporuje plynulý tok mlieka, výkonné odsávanie.
  • Žiadne časti neobsahujú BPA (Bisphenol A).

Vlastnosti

Kód 41004740
Určenie Dámske
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1