Bayby BBS 3010 Elektrický sterilizátor

−17 %
Na sklade
44,90 € 36,90 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

BAYBY BBS 3010 Elektrický parný sterilizátor

Dokonalá hygiena je základom pre zdravý vývoj novorodencov najmä v prvých týždňoch života, kedy jeho imunitný systém ešte nie je úplne pripravený na nástrahy baktérií a umývačka riadu nie je dostatočná. Baktérie kompletne a rýchlo odstráni horúcou parou elektrický parný sterilizátor BAYBY BBS 3010.

V rámci jedného 9 minútového cyklu vysterilizuje 6 akýchkoľvek dojčenských fliaš, alebo s použitím nástavca 4 fľaše a cumlíky či cumlíky umiestnené na nástavci. Prístroj zapnete jedným tlačidlom, ktorým sa rozsvieti svetielko na znamenie spustenia. Po dokončení cyklu sa prístroj automaticky vypne. Ak necháte zaklopené veko, sterilizované fľaštičky v ňom vydržia až 24 hodín čisté.

Pre vybratí ešte horúcich sterilizovaných fliaš či cumľov poslúžia praktické plastové kliešte. Aby ste nemuseli premýšľať o množstve doplnenia vody, výrobca sterilizátor vybavil šikovnou odmerkou. Všetky časti parného sterilizátora BAYBY BBS 3010, okrem vykurovacej nerezové dosky, sú vyrobené z kvalitného plastu neobsahujúceho Bisfenol A.

 

Vlastnosti

Kód 41004782
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1