Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnej rúry

€ 34.55
Tovar máme skladom!

Popis

Ľahký, kompaktný dizajn parného sterilizátora do mikrovlnnej rúry Philips AVENT je dokonale vhodný pre použitie doma i na cestách. Pokiaľ nie je otvorené veko, obsah zostane sterilný po dobu 24 hodín. Parný sterilizátor Philips AVENT do mikrovlnnej rúry s väčšou kapacitou pre 4 fľaše AVENT, takže možno sterilizovať fľaše po celom dni naraz.

Obsah: klieštiky

Tento sterilizátor prináša výhody parnej sterilizácie s využitím mikrovlnnej rúry. Stačí pridať 200 ml vody a teplo mikrovlnnej rúry vysterilizuje obsah aj vo dvoch minútach.

Dĺžka sterilizácie podľa výkonu mikrovlnnej rúry:
2 minúty - 1100-1850 W
4 minút - 850-1000 W
6 minút - 500-800 W

Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ sterilizátor otvorený. Sterilné pomôcky sú pripravené vo dne aj v noci. Veko je zabezpečené dvomi uzamykateľnými klipmi. Bezpečná chladnúca rukoväť na oboch stranách sterilizátora umožňuje jednoduchšiu manipuláciu.

Vlastnosti

Kód: 558743
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov

Značka Philips Avent

Tehotenstvo a ranej rodičovstvo je vzrušujúce a náročné obdobie, kedy je dobré vedieť, že existuje odborná pomoc pre starostlivosť o vás aj vaše dieťa. Spoločnosť AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrába výrobky inšpirované prírodou a vyvinuté v rámci rozsiahleho výskumu a klinických testov.