Hami BIO príkrm ovocný s kúskami jabĺčok, 6x200g

Na sklade
6,80 € pri nákupe 1 ks
1,13 € za kus

Náš kód: 924226

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hami desiata BIO Ovocie s kúskami jabĺčok od uk. 8. mesiaca.

Ovocie predstavuje ideálny desiatu pre vášho malého objaviteľa. Nebojte sa kombinovať a prežite s vaším dieťatkom cestu plnú objavov nových pestrých chutí!

Všetky Hami desiate sú vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín a podliehajú prísnym kontrolám - najmä na obsah dusičnanov, pesticídov, mykotoxínov a ťažkých kovov. Ingrediencie pre výrobu BIO príkrmov od Hami podliehajú rovnako prísnym požiadavkám na kvalitu a kontrolu, ako je to u ostatných príkrmov. Líši sa len tým, že pochádzajú z poľnohospodárstva, ktoré je ešte šetrnejší k životnému prostrediu. Všetky Hami desiate sú bez pridaného cukru (obsahujú len prirodzene sa vyskytujúce cukry), bez konzervantov a umelých farbív, ako ukladá zákon.

  • 100% bez konzervantov (všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona)
  • bez pridaného cukru (obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry)
  • bez lepku
  • bez mliečne zložky
  • produkt ekologického poľnohospodárstva

Zloženie v 100 g výrobku: ovocie 75,4% (bio jablko 20%, bio jablčná šťava 15,8%, bio banán 15%, kúsky bio jabĺk 13,6%, bio broskyňa 11%), bio mrkva 10%, voda , bio ryžová múka 5%, bio koncentrovaná citrónová šťava, kyselina askorbová (vitamín C).

Vlastnosti

Kód 8591119003003
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov
Počet kusov v balení 6

Značka Hami

Hami

Všetky Hami produkty spája to, že ide o zdravé a chutné maškrtenie jednoduché na prípravu. Vyrobené z tých najlepších surovín a kvalitného ovocia a zeleniny.