HiPP BIO Slivky 6x125g

−15 %
Na sklade
7,89 € 6,70 € pri nákupe 1 ks
1,12 € za kus

Náš kód: 567439

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dopoludňajšia desiata je dôležitou súčasťou pravidelného a zdravého jedálnička. To platí nielen pre nás, dospelákov, ale predovšetkým pre deti. Práve ony potrebujú pravidelný prísun energie. Deti spotrebúvajú energiu oveľa rýchlejšie ako dospelí, preto tiež rýchlejšie vyhladnú.

Návod na použitie:
1. Príkrm uchovávajte pri teplote 10 - 25 ° C.
2. Pri otváraní musí viečko pohára "lupnúť".
3. Môžete podávať dieťaťu :)
4. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do troch dní.
Ak viečko pri otváraní nelupne, znamená to, že počas transportu alebo uskladnenia došlo k porušeniu vákua. Takú desiatu dieťaťu nepodávajte!

Detailné informácie:
Slivky účinkujú ako ľahké prírodné preháňadlo, preto je táto desiata vhodná pre deti, trpiace zápchou. Jeden pohárik obsahuje 1000 mg vlákniny, ktorá zabezpečuje pohyb čriev a posúvanie potravy. Ovocné cukry dodávajú energiu a vitamín C podporuje budovanie detskej imunity.

Zloženie:
slivky z ekologického poľnohospodárstva (50%), pitná voda, cukor z ekologického poľnohospodárstva, ryžová krupica z ekologického poľnohospodárstva, ryžový škrob, vitamín C.

Vlastnosti

Kód CZ4253
Určenie Detské
Počet kusov v balení 6
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.