HiPP BIO Slivky 6x125g

−31 %
Na sklade
7,89 € 5,39 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dopoludňajšia desiata je dôležitou súčasťou pravidelného a zdravého jedálnička. To platí nielen pre nás, dospelákov, ale predovšetkým pre deti. Práve ony potrebujú pravidelný prísun energie. Deti spotrebúvajú energiu oveľa rýchlejšie ako dospelí, preto tiež rýchlejšie vyhladnú.

Návod na použitie:
1. Príkrm uchovávajte pri teplote 10 - 25 ° C.
2. Pri otváraní musí viečko pohára "lupnúť".
3. Môžete podávať dieťaťu :)
4. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do troch dní.
Ak viečko pri otváraní nelupne, znamená to, že počas transportu alebo uskladnenia došlo k porušeniu vákua. Takú desiatu dieťaťu nepodávajte!

Detailné informácie:
Slivky účinkujú ako ľahké prírodné preháňadlo, preto je táto desiata vhodná pre deti, trpiace zápchou. Jeden pohárik obsahuje 1000 mg vlákniny, ktorá zabezpečuje pohyb čriev a posúvanie potravy. Ovocné cukry dodávajú energiu a vitamín C podporuje budovanie detskej imunity.

Zloženie:
slivky z ekologického poľnohospodárstva (50%), pitná voda, cukor z ekologického poľnohospodárstva, ryžová krupica z ekologického poľnohospodárstva, ryžový škrob, vitamín C.

Vlastnosti

Kód CZ4253
Určenie Detské
Počet kusov v balení 6
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Vhodné pre deti od uk. 4. mesiaca

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.