Hello Ovocná desiata s malinami 10x190g

Na sklade
5,80 € pri nákupe 1 ks
0,58 € za kus

Náš kód: 1219659

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Ovocná desiata HELLO s malinami je plná výborné ovocné desiate v tradičnom balení. Pre Vaše deti od ukončeného 4. mesiaca. Ideálne ako rýchla a zdravá desiata s Mankou a Cipískom.

Zažite s nimi loupežnická dobrodružstvá z lesa Řáholci a maškrťte maliny v ovocnej desiatu HELLO.

Ovocná desiata v tradičnom balení 190g. Sklenená fľaštička sa znova uzatvárateľným twist off uzáverom (bezpečnostné prelis - vákuový znak uprostred viečka) a bezpečnostné fóliu cez uzáver. Jablká pochádza z tuzemských záhrad a sú zbierané v dobe najvyššej zrelosti.

Ovocie v Nivnici lisujeme a spracovávame už 50 rokov. Přesnídávky HELLO vyrábame na najmodernejších zariadeniach so systémom kontroly kvality as použitím všetkých bezpečnostných prvkov ako napr. 3D röntgenov a automatických váh.

Skladujte v suchu pri teplote 0-25 ° C. Nespotrebované množstvo uchovajte v chladničke v uzavretom obale a spotrebujte do 24 hodín po otvorení.

Obsahuje 40% referenčnej hodnoty vitamínu C pre dojčatá a malé deti a 12,5% referenčnej hodnoty príjmu pre dospelých.

Ovocná desiata s malinami je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

  • Prirodzene bez lepku.
  • Jemné pyré.
  • Bez konzervácie a umelých farbív
  • Kvalitná desiata s vyváženou chuťou
  • Ovocný pretlak zmiešaný sladený pre vyváženú chuť, viď obal
  • Ocenené národná značkou kvality potravín KLASA

Zloženie: Ovocie 85% hm. (Jablčná dreň 75% hm., Malinová dreň 10% hm.), Voda, cukor, modifikovaný škrob E 1422, farbiace ovocné a rastlinné extrakty (koncentrát z karotky a granátového jablka), antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C (min. 10 mg v 100 g, tj. 40% referenčnej hodnoty vitamínu pre dojčatá a malé deti a 12,5% referenčnej hodnoty príjmu pre dospelých).

O výrobcovi: Hello patrí k spoločnosti LINEA, ktorá je doma v podhorí Bielych Karpát. Zásobuje z nich svojimi výživami a nápojmi nielen Českú, ale aj Slovenskú republiku. Nápoje od HELLO sa vyrába od roku 1995 a ľudia si ich natoľko obľúbili, že v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie u nás. O kvalite výrobkov svedčí fakt, že niektoré z nich sú ocenené značkou kvality Klasa.

Skladovanie Skladujte v suchu a pri teplote od 0 do 25 ° C. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.

Vlastnosti

Kód 3001080
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 99 rokov
Počet kusov v balení 10