Hello Ovocná kapsička s banánmi 12x100g

Na sklade
5,40 € pri nákupe 1 ks
0,45 € za kus

Náš kód: 1220630

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Ovocná kapsička HELLO s banánmi je plná výborné ovocné desiate v praktickom balení. Pre Vaše deti od ukončeného 4. mesiaca. Ideálne ako rýchla a zdravá desiata s medvediari Kubou Kubikulou a jeho medveďom Kubula.

Zažite s nimi dobrodružstvá kedysi dávno za náramné zimy, kedy aj učitelia sa báli veľkonočné zajíček a strašidiel, a rovnako ako Kubula maškrťte ovocnú desiatu HELLO s banánmi. HELLO presnidávky - Zdravá desiata na cesty.

HELLO prinieslo na náš trh kapsičky plné ovocné desiate, ktoré môže dieťa samo "vysať" bez nutnosti použiť lyžičku. Tým tento spôsob konzumácie otvára dvere novému používania. Kapsičku môžete hodiť do školskej tašky na desiatu, nabaliť na výlet či ihrisko. Originál uzavretá, nemusí byť v chladničke. Alebo ju vziať do auta a po ceste vaše dieťa zdravo posvačí a vnútro auta zostane čistý, na rozdiel od desiaty z pohára. Jablká pochádza z tuzemských záhrad a sú zbierané v dobe najvyššej zrelosti.

Ovocie v Nivnici lisujeme a spracovávame už 50 rokov. Přesnídávky HELLO vyrábame na najmodernejších zariadeniach so systémom kontroly kvality as použitím všetkých bezpečnostných prvkov ako napr. 3D röntgenov a automatických váh.

Praktický sáčok s veľkým bezpečným uzáverom 100g.

Nenechávajte sa deti hrať bez dozoru s uzáverom.

Skladujte v suchu pri teplote 0-25 ° C. Nespotrebované množstvo uchovajte v chladničke v uzavretom obale a spotrebujte do 24 hodín po otvorení.

Obsahuje 40% referenčnej hodnoty vitamínu C pre dojčatá a malé deti a 12,5% referenčnej hodnoty príjmu pre dospelých.

Ovocná desiata s banánmi je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

  • Prirodzene bez lepku.
  • Jemné pyré.
  • Bez konzervácie a umelých farbív
  • Kvalitná desiata s vyváženou chuťou
  • Ovocný pretlak zmiešaný sladený pre vyváženú chuť, viď obal
  • Ocenené národná značkou kvality potravín KLASA

Zloženie: Ovocie 85% hm. (Jablčná dreň 62% hm., Banánová dreň 23% hm.), Voda, cukor, modifikovaný škrob E 1422, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C (min. 10 mg v 100 g, tj. 40% referenčnej hodnoty vitamínu pre dojčatá a malé deti a 12,5% referenčnej hodnoty príjmu pre dospelých).

O výrobcovi: Hello patrí k spoločnosti LINEA, ktorá je doma v podhorí Bielych Karpát. Zásobuje z nich svojimi výživami a nápojmi nielen Českú, ale aj Slovenskú republiku. Nápoje od HELLO sa vyrába od roku 1995 a ľudia si ich natoľko obľúbili, že v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie u nás. O kvalite výrobkov svedčí fakt, že niektoré z nich sú ocenené značkou kvality Klasa.

Skladovanie Skladujte v suchu a pri teplote od 0 do 25 ° C. Po otvorení uchovajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.

Vlastnosti

Kód 4002010
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 99 rokov
Počet kusov v balení 12