Hami ovocný BIO koktail s mandarínkou 6x200g
-33%

Hami ovocný BIO koktail s mandarínkou 6x200g

€ 6.55 € 4.33
Vypredané

Popis

Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť - to sú už dlhé roky synonymá pre Hami ovocné príkrmy. Vyskúšajte príchuť ovocný koktail s mandarínkou a uvidíte sami.

Hami príkrm ovocný koktail s mandarínkou BIO 6x200 g
Hami BIO ovocný koktail s mandarínkou je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobený zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré bolo vypestované spôsobom ekologického hospodárstva. obsahuje starostlivo vybrané ovocie v bio kvalite bez pridaného cukru * (* obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry) bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm ** (** podľa zákona) bez lepku

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Zloženie v 100 g výrobku: Ovocie (bio šťava z bieleho hrozna 34 g, bio jablko 17 g, bio mandarínková šťava 6 g, bio banán 4 g), voda, bio mrkva 10 g, bio ryžová múka 6 g, citrónová šťava, vitamín C.

Vlastnosti

Kód: 590504
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Počet kusov v balení: 6
Vhodná pre deti: Od ukončeného 6. mesiaca

Značka Hami

Všetky Hami produkty spája to, že ide o zdravé a chutné maškrtenie jednoduché na prípravu. Vyrobené z tých najlepších surovín a kvalitného ovocia a zeleniny.