Microsoft Windows SOFT 7 Home Premium CZ 32bit / x64, legalizačná verzia, OEM

138,20 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Operačný systém Windows 7, ktorý vychádza z operačného systému Windows Vista, si zo svojho predchodcu berie rad ponaučení a predstavuje tak operačný systém, ktorý mnohých užívateľov poteší vyššou rýchlosťou vo väčšine činností. Verzia systému Windows 7 určená pre domáce použitie s vysokým komfortom je označená rovnako ako v prípade Windows Vista, teda Windows 7 Home Premium.

Verzia Home Premium so zameraním na domáce použitie predstavuje precízne vybavený systém zaisťujúci všetky funkcie potrebné funkcie vhodné v domácom prostredí. Za zásadnú novinku možno považovať podporu pre rozhranie DirectX 11, ktorá je vlastná celej siedmej generácii operačného systému Windows 7, samozrejmosťou je dôraz kladený na bezpečnosť a spoľahlivosť, ktorá je u operačných systémov nevyhnutná.

Medzi samozrejmé súčasti systému patrí podpora grafického rozhrania Windows Aero, integrované multimediálne centrum alebo rýchle prepínanie užívateľov. V domácom prostredí nie je počítané s nutnosťou šifrovania obsahu disku rovnako ako rozšírené sieťové funkcie, preto je verzia Windows 7 Home Premium v tomto smere obmedzená vo svojej funkčnosti. Aj tak je možné za pomoci Windows 7 Home Premium možné ľahko spravovať domácu sieť. Samozrejme nechýba podpora viacerých jadrových procesorov.

Za pomoci integrovaného Windows Media Center, centra domácej zábavy, má užívateľ nepreberné možnosti domácej zábavy, medzi ktoré patrí sledovanie televízie, filmov, prezeranie fotografií a podobne. Hneď po inštalácii systému máte možnosť prehrávania obľúbených DVD a možnosť vytvárať vlastné alebo upravovať filmy vo vysokom rozlíšení.

Jazyková verzia inštalačného média je v tomto prípade česká 64 bitové varianty OEM, teda iba spolu s novým počítačom (hardvérom) na jednej faktúre. Licencia bez nového hardware nie je platná.

Vlastnosti

Kód 74920
Určenie Unisex