Philips Avent Baby monitor s digitálnym videom SCD630

Doprava zadarmo −31 %
Doprava zadarmo
218,15 € 148,73 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 895798

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Súkromie a zabezpečenie s technológiou A-FHSS:

  • 3,5 "farebný displej, 2 × zoom
  • dôverné a zabezpečené (A-FHSS)
  • režim spätného hovoru a vibrácie
  • uspávanky, nočné svetlo a kontr. teploty

Nočné svetlo a uspávanky

Sledujte svoje dieťa vo dne v noci vďaka krištáľovo čistému infračervenému nočnému videniu, ktoré sa automaticky v noci zapne. Užite si chvíľky, kedy vaše dieťa spí, vo vysokom rozlíšení a na mimoriadne veľkej obrazovke s priemerom 3,5 ". S 2násobným digitálnym priblížením a zväčšením pre mimoriadnu istotu, aby ste mali prehľad o všetkom, čo vaše dieťa práve robí.

Nič neztiší nepokojné dieťatko ako upokojujúci svetelná žiara a príjemná uspávanka. Na diaľku môžete vybrať jednu z piatich melódií a zapnúť aj svetlo, ktoré vaše dieťa rýchlo uspí.

Praktická nabíjacia rodičovská jednotka vám poskytne slobodu bez káblov po dobu až 10 hodín pred ďalším nabitím.

Bezpečné pripojenie adaptívne technológií FHSS

Unikátny párovanie so slúchadlom pre dôverné a bezpečné spojenie s vaším dieťaťom. Vďaka kombinácii s novou technológiou FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) dochádza k minimálnemu rušeniu.

Niekedy vaše dieťa len potrebuje počuť váš upokojujúci hlas. Vďaka tejto dôležité funkcii môžete byť v spojení so svojím dieťaťom jediným stlačením odkiaľkoľvek z domácnosti.

Aj ten najmenší chichot, mrmlanie alebo škytnutí počujete absolútne čisto. Svoje dieťa kedykoľvek uvidíte, ale tiež budete počuť všetky zvuky vo vysokej kvalite a so krištáľovou čistotou.

Sledujte teplotu v izbe

Snímač teploty s prispôsobeným upozornením umožňuje sledovať podmienky v detskej izbe. Dieťa ešte nemá taj dobrú reguláciu telesnej teplty ako vy a aj mierna zmena teploty je môže znepokojiť. Ak sa podmienky v detskej izbe zmení, prispôsobený snímač vlhkosti vás okamžite upozorní na digitálnom displeji rodičovskej jednotky.

ECO režim

Zapnutím režimu ECO znížite spotrebu energie, keď je v izbičke ticho, zároveň však máte vďaka unikátnemu indikátora pripojenia istotu, že je spojenie s ddítětem aktívne. Režim ECO vypne prenos zvuku a videa a jednotky sa pripojí iba v prípade, že dieťa vydá nejaký zvuk.

Kontrolky zvuku, spojenie a dlhý dosah

Tri kontrolky úrovne zvuku pre indikáciu úrovne zvuku v izbe dieťaťa, aj keď je rodičovská jednotka stlmená. S kontrolkou spojenie budete vždy vedieť, či je opatrovateľka v dosahu a pripojená. Rodičovská jednotka vás upozorní, keď je opatrovateľka mimo dosahu alebo keď dochádza batéria, takže si budete vždy istí, že máte spojenie so svojím dieťaťom.

SCD630 umožňuje nastaviť citlivosť mikrofónu detskej jednotky. Citlivosť mikrofónu určuje úroveň hluku, ktorú detská jednotka zachytí, napr. Chcete počuť, keď sa vaše dieťa rozplače, ale jeho mumlanie už vás zaujíma menej.

Dosah vnútri až 50 metrov, dosah vonku až 300 metrov.

Vlastnosti

Kód SCD630
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Philips Avent

Philips Avent

Tehotenstvo a ranej rodičovstvo je vzrušujúce a náročné obdobie, kedy je dobré vedieť, že existuje odborná pomoc pre starostlivosť o vás aj vaše dieťa. Spoločnosť AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrába výrobky inšpirované prírodou a vyvinuté v rámci rozsiahleho výskumu a klinických testov.