Philips Avent Pestúnka SCD501 / 00

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
72,69 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 625716

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Elektronická detská opatrovateľka Philips AVENT SCD501 / 00 vám umožňuje monitorovať vaše dieťa vo dne aj v noci. Použitá technológia DECT zaručuje bezporuchovú prenos reči a zvukov bez rušenia od iných zariadení.

Vďaka režimu ECO sú elektromagnetické emisie redukované na minimum, čo zabezpečuje zdravý spánok vášho dieťaťa. Ak je dieťa pokojné, po niekoľkých sekundách automaticky zastaví prenos zvuku i vyžarovanie, a to až do ďalšieho hlasnejšieho prejavu dieťaťa, ktoré aktivuje prenos zvuku na rodičovskú jednotku.

Hladina hluku dieťaťa je podporená aj vizuálnou indikáciou pomocou LED kontroliek. Nastaviť si môžete 5 úrovní hlasitosti. Tiež môžete využiť diaľkovo ovládanú funkciu nočného svetla, ktorým svoje dieťa upokojíte.

Dosah opatrovateľky je 300 m, čo vám dáva veľkú slobodu pohybu. Iba rodičovská jednotka môže fungovať aj na batérie pre flexibilné používanie. Detská opatrovateľka Philips predstavuje ideálneho pomocníka pre dokonalý prehľad o vašom dieťati aj pre jeho bezpečný spánok.

  • vysielač - na kábel
  • prijímač - bezdrôtovo na baterky alebo na kábel
  • DECT technológia zaručuje bezproblémový prenos bez rušenia iných vysielačov
  • ECO režim - pri použití v byte je znížený vysielací výkon a tým aj spotreba energie
  • tlmené nočné svetlo
  • individuálne nastavenie hlasitosti
  • indikácia hluku pomocou LED diód
  • indikácia vybitých batérií - vizuálne aj akustická

 

Vlastnosti

Kód SCD501
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Philips Avent

Philips Avent

Tehotenstvo a ranej rodičovstvo je vzrušujúce a náročné obdobie, kedy je dobré vedieť, že existuje odborná pomoc pre starostlivosť o vás aj vaše dieťa. Spoločnosť AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrába výrobky inšpirované prírodou a vyvinuté v rámci rozsiahleho výskumu a klinických testov.