Bayby BBM 7010 Digitálny audio s LCD pestúnka

Doprava zadarmo −37 %
Na sklade
Doprava zadarmo
81,90 € 50,87 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

BAYBY BBM 7010 Digitálny audio pestúnka s LCD displejom stráži zvukom aj vizuálne

Bábätko je obrovská radosť, ale snáď ešte väčšiu starosť, aby sa mu nič nestalo. Už len opustiť izbu so spiacim novorodencom môže byť pre mamičku neprekonateľným stresom. Aby si mohla bez výčitiek odskočiť, zastúpi ju digitálne audio pestúnka s LCD displejom BAYBY BBM 7010. Tento anjel strážny stráži pohodu dieťaťa a sebemenší zabrblání prenesie vďaka digitálnej bezdrôtovej technológii DECT k ušiam mamičky až na vzdialenosť 300 m.

Päť stupňov hlasitosti prenosu zvuku mamičkám dovolí venovať sa aj hlučnejším domácim činnostiam, či naopak zdriemnuť si bez obavy, že dieťa nebude počuť. Kontrola spoľahlivej prevádzky opatrovateľky je vždy dvojaký - akustická, kedy je rodič upozornený zvukovou signalizáciou, a vizuálne, či už blikajúce ikonkou na displeji, či svietiacimi LED kontrolkami. To umožňuje použitie opatrovateľky BAYBY BBM 7010 aj mamičkám zrakovo, či sluchovo hendikepovaným. Detská vysielacia jednotka aj prenosná rodičovská s displejom je napájaná zo siete, tá mobilné je pochopiteľne vybavená aj batérií. Ak by signál snáď vypadol, okamžite sa ozve akustické varovanie a zabliká aj kontrolné ikonka na displeji rodičovskej jednotky.

Samozrejmosťou je zašifrovaný prenosový signál pre zvýšenú bezpečnosť súkromia proti odpočúvaniu, aby zvuky počul skutočne len ten, kto má. Príjemným bonusom je schopnosť merať teplotu vzduchu v okolí dieťaťa, o čom informuje číselný údaj na podsvietenom LCD displeji.

Vlastnosti

Kód 41004784
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1