Bayby BBM 7030 Digitálny video pestúnka do auta aj domácnosti

Doprava zadarmo + Darček −40 %
Na sklade
Doprava zadarmo
185,90 € 111,00 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Digitálny video pestúnka do auta aj na doma BAYBY BBM 7030:

Dieťa v priamom prenose Pozornosť venovaná riadenia a cestnú premávku môže byť vďaka malému dieťaťu na zadnej sedačke značne znížená. Snaha zistiť, či je vzadu všetko v poriadku, znamená otáčanie vodiča za dieťaťom, a tým pádom zbytočné riskovanie zdravie posádky vozidla i ostatných vodičov, prípadne chodcov. Práve na bezpečnosť pamätá BAYBY, značka detských výrobkov, ktorá na našom trhu predstavuje ojedinelú digitálne video opatrovateľku do auta, ale samozrejme aj do domácnosti, BAYBY BBM 7030.

Prísavky oboch častí opatrovateľky, špeciálne vyvinuté pre pevné uchytenie na skle, skvele drží ako na okne automobilu, tak na oknách, zrkadle, ale aj na nábytku v byte. Odtiaľ, obdobne ako pri cestovaní, video pestúnka BAYBY BBM 7030 spoľahlivo postráži bezpečia dieťatka a jeho komfort. LCD farebný displej veľkosti navigácie (uhlopriečka 3,5 ") sa držiakom s prísavkou perfektne prichytí na čelné sklo a obdobne sa pripevní na bočnej okienko vedľa dieťaťa druhá detská časť s digitálnou bezdrôtovou kamerou. Kvalitné prísavky obe časti dokonale pridrží na správnom mieste aj na naozaj hrboľatých cestách. Rameno držiaka kamery je vďaka kĺbovému mechanizmu a aretačnému skrutky nastaviteľné do mnohých polôh pre čo najlepšie monitorovanie dieťaťa, navyše kamera má naozaj široký uhol záberu.

Disponuje aj funkciou nočného videnia, takže rodičia majú dieťa vo dne v noci na očiach, bez toho aby prestali venovať dostatočnú pozornosť riadeniu. LED indikátory na monitore aj kamere signalizujú, či sú jednotky zapnuté. K prenosu obrazu aj zvuku je využívaná bezdrôtová digitálna technológia 2,4 GHz a hlasitosť je možné nastaviť ovládacím kolieskom na ľavej strane monitora podľa potreby a okolitého hluku. Funkcia šifrovaného bezdrôtového prenosu a automatickej voľby voľného kanála zaručuje súkromie a istotu, že budete počuť a ​​uvidíte iba svoje dieťa.

Dosah signálu medzi kamerou a monitorom je až 250 m, čo oceníte najmä v situáciách, keď dieťa v aute zaspí a vy treba na benzínovej pumpe potrebujete natankovať a vybehnúť k pokladni zaplatiť. Vďaka digitálnej video chůvičce BAYBY BBM 7030 nemusíte riešiť otázku "vzbudiť, či nevzbudiť?". Obrazovku si jednoducho vezmete so sebou a máte v aute spiace dieťa naďalej pod kontrolou. O intenzite signálu, priebehu nabíjania a stavu nabitia batérie informujú ikonky na displeji, na prekročení dosahu signálu, jeho výpadok alebo rušenie vás pestúnka upozorní nápisom "NO SIGNAL" na obrazovke. Rodičovská jednotka s LCD displejom i bezdrôtová kamera majú v sebe zabudované nabíjacie batérie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pre rodičovskú a 900 mAh pre detskú jednotku. Okrem adaptéra do sieťovej zásuvky sa video pestúnka dodáva samozrejme aj s nabíjačkou do automobilu.

 

Vlastnosti

Kód 41004789
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1