Doprava zadarmo

Babysense monitor dychu 1

€ 89.70 € 86.18
Vypredané

Popis

Monitor dychu Babysense 1 bol vyvinutý ako lacnejšia alternatíva k doposiaľ najpoužívanejšiemu monitoru dychu Babysense II. Monitor dychu Babysense, ako jediný výrobok na svete, spĺňa tie najnáročnejšie klinické skúšky a je tiež registrovaný ako zdravotnícka pomôcka.

Monitorom dychu Babysense 1 výrobca siahol po osvedčenej a dokonale vyladené technológiu sledovania nepravidelností dychu dojčiat, avšak pre väčšiu klientskú dostupnosť a variabilitu výberu ho vybavil len raz senzorovou podložkou. Babysense 1 teda predstavuje cenovo dostupnejšie variantu klinicky testovaného monitora dychu pre tých rodičov, ktorí chcú svoje dieťa zabezpečiť v ich najzraniteľnejším období. Pre zaistenie kontinuálnej bezpečnosti dieťaťa aj v čase, keď už sa začne v postieľke pohybovať, odporúča výrobca zakúpiť dodatočne druhú senzorovú podložku. Podrobnosti: Monitor dychu Babysense 1 je mimoriadne citlivý prístroj, ktorý cez matrac postieľky sleduje v priebehu spánku dychovej pohyby dieťaťa. Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie je detekované dýchanie po dobu dlhšiu ako 20 sekúnd, prípadne ak sa zníži počet dychov na menej ako 10 dychov za minútu, je spustený akustický a svetelný alarm. Rodičia sú tak informovaní o potenciálnej hrozbe ešte skôr, než skutočne nastane! Kontrolná jednotka monitora dychu Babysense 1 je prepojená so senzorovou podložkou, ktorá je so umiestnená medzi matracom a roštom detskej postieľky.

Monitor dychu Babysense 1 je maximálne bezpečný, pasívny senzorový systém, bez priameho kontaktu s dieťaťom. Nie je nabíjaný z elektrickej siete, k jeho prevádzke sú potrebné len tužkové batérie. Prístroj dostatočne dopredu svetelne signalizuje potrebu ich výmeny. Monitor dychu Babysense 1 získal štatút zdravotnícke pomôcky triedy bezpečnosti IIb a ako jediný výrobok na svete prešiel náročnými klinickými skúškami. Správne fungovanie monitora dychu a senzorové podložky si môžete preveriť v autorizovanom servisnom stredisku. Po dobu preskúšaní Vám bude zdarma zapožičaný náhradný monitor. Možnosť dokúpenia druhej senzorové podložky. Jednoduchá obsluha a atraktívny dizajn.

  • Spotreba energie: cca 1mA.
  • Napájanie 4x 1,5V AA batériami (nie sú súčasťou zariadenia).
  • Pri bežnej prevádzke prístroja vydrží až 6 mesiacov.
  • Alarm: 85 dB (merané vo vzdialenosti 1 m od základnej jednotky).
  • Vďaka rozmerom senzora 270 x 440 mm je prístroj veľmi kompaktný a ľahko prenosný.
  • Nevyžaruje žiadne rádiofrekvenčné žiarenie, neruší sa s ostatné elektronikou vo Vašej domácnosti.
  • Dvojročná záručná doba.

Vlastnosti

Kód: BS1
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Počet kusov v balení: 1