Philips Avent SCD713 / 00

Doprava zadarmo −37 %
Na sklade
Doprava zadarmo
119,19 € 74,99 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1276529

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Detská opatrovateľka s technológiou DECT a dosahom až 330 m. Philips Avent SCD713 / 00 vyniká perfektnou prevádzkovou dobou pre stráženie cez noc a nechýba jej ani režim Smart ECO alebo funkcia pre komunikáciu s dieťaťom na diaľku. 5 upokojujúcich melódií a pokojné nočné svetlo spoľahlivo upokojí vaše ratolesti.

 

Kľúčové vlastnosti Philips Avent SCD713 / 00

  • 100% súkromie, žiadne rušenie
  • Dosah až 330 m
  • Krištáľovo čistý zvuk vďaka technológii DECT
  • Funkcie pre komunikáciu s dieťaťom na diaľku
  • Snímač teploty v detskej izbe

Philips Avent SCD713 / 00 s technológiu DECT

Philips Avent SCD713 / 00 disponuje technológiou DECT, ktorá garantuje 100% súkromie a nulové rušenie od akýchkoľvek ďalších vysielacích prístrojov, napr. Iných detských monitorovacích alebo mobilných telefónov. Opatrovateľke nechýba ani unikátny režim Smart ECO, ktorý automaticky minimalizuje prenos zvuku a predlžuje výdrž batérie. Čím bližšie ste k dieťaťu, tým menej energie je potrebné k dokonalému spojeniu. Vo výbave je aj snímač teploty, vďaka ktorému môžete sledovať prostredie v izbičke a nastaviť výstrahu, keď sa teplota zmení.

 

Pre úplné pohodlie a bezpečie

Maximálnu kontrolu zabezpečuje Philips Avent SCD713 / 00 3 indikátory úrovne zvuku v izbe dieťaťa, aj keď je rodičovská jednotka stlmená. Vďaka kontrolke spojenia budete vždy vedieť, či je opatrovateľka v dosahu a pripojená. Rodičovská jednotka vás tiež upozorní, keď je opatrovateľka mimo dosahu alebo keď dochádza batéria. A ak bude vaša ratolesť potrebovať počuť váš upokojujúci hlas, stačí len stlačiť tlačidlo a môžete na dieťatko hovoriť odkiaľkoľvek z domácnosti.

 

technické parametre

dosah vnútri 50 m
dosah vonku 330 m
doba prevádzky 18 h
doba nabíjania 10 h

Vlastnosti

Kód SCD713/00
Určenie Detské
Farba Biela
Počet kusov v balení 1

Značka Philips Avent

Philips Avent

Tehotenstvo a ranej rodičovstvo je vzrušujúce a náročné obdobie, kedy je dobré vedieť, že existuje odborná pomoc pre starostlivosť o vás aj vaše dieťa. Spoločnosť AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrába výrobky inšpirované prírodou a vyvinuté v rámci rozsiahleho výskumu a klinických testov.