Little Tikes Vodný stôl a pieskovisko - rozkladacie

Doprava zadarmo −21 %
Doprava zadarmo
101,51 € 79,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 378622

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Detský rozkladací hrací stolík 2 v 1 v sebe ukrýva pieskovisko a vodný stôl. Je vhodný pre deti už od 2 rokov. Vo vodnom bazéniku sú vytvarované mosty a brány pre jazdu lodičiek. Súčasťou balenia sú dve bábovky a tri hračky na piesok. Vodný stôl a pieskovisko rozkladacie v jednej časti ukrýva priestor pre pieskovisko a v druhej polovici malý bazénik k naplneniu vodou. Deti sa tak môžu hrať s vodou i pieskom zároveň. Vodný bazénik má vo vnútri vymodelované mosty, cesty a brány pre parádnu jazdu lodičiek. Pieskovisko pojme až 20 kg piesku. Piesok nie je súčasťou balenia.

Balenie obsahuje dve bábovky a tri hračky na piesok - lopatky a hrabličky. Všetky hračky môžu deti upratovať do praktického sieťového vrecka na strane pieskoviska.

 

 

Vlastnosti

Kód 451T10060
Rozmery 61 x 61 x 18 cm
Určenie Detské
Vek od 2 rokov
Materiál Plast

Značka Little Tikes

Little Tikes

Little Tikes sú kvalitné značkové hračky na záhradu, hračky pre najmenšie bábätká, batoľatá i predškolské deti. Či už sa jedná o prvé hračky pre najmenších, chodítka, odstrkovadla, hojdacie kresielka, autíčka, či šmykľavky, preliezky a domčeky na záhradu, sú všetky hračky Little Tikes bezpečné a rozvíjajú detskú predstavivosť a hravosť.